انتشار اخبار تازه ای در رابطه با iPhone 13 Pro
شنبه 7 فروردین 1400
موبايل
اپل در گوشی های جدید آیفون 13 از طراحی جدید در قسمت دوربین استفاده خواهد کرد
شرکت اپل ساختمان دوربین سری iPhone 13 خود را بازطراحی کرده  و همچنین در بخش جلو هم بریدگی نمایشگر هم باریکتر خواهد شد و جزیره دوربین پشتی هم یک ظاهر کاملا متفاوت با آنچه که اکنون هست، خواهد داشت. این اطلاعاتی است که توسط EverythingApplePro و Max Winebach منتشر شده است. از این رو EAP با ConceptCreator یوتیوب همکاری داشته تا یک مدل سه بعدی از این طراحی جدید برای iPhone 13 Pro خلق کنند.
ساختمان دوربین پشتی هنوز برآمدگی خواهد داشت و این یعنی هر لنز باز هم از بدنه و ساختمان دوربین بیرون خواهند زد. فقط مقدار برآمدگی آن کمتر از سری iPhone 12 خواهد بود. لرزشگیر تصویر هم بهبود خواهد یافت و به گونه ای کار خواهد کرد که بتواند سوژه را در مرکز قاب نگه دارد.
طبق گزارشات اپل تلاش زیادی کرده تا حالت پرتره را بهبود ببخشد و با استفاده از داده های به دست آمده با سنسور LiDAR جداسازی سوژه از پس زمینه را بهتر انجام می دهد. در ضمن حالت پرتره در ویدیوها نیز قابل دسترس خواهد بود.
رنگ Space Gray بازسازی خواهد شد و اندکی تیره تر شده و رنگ آن هم مات خواهد شد. بنابر ادعای Winebach، اپل در حال تست یک رنگ جدید پرتقالی است که احتمالا تا زمان معرفی حاضر نخواهد شد.
این افشا کننده همچنین یک خبر خوب برای طرفداران نسخه های آیفون کوچک داشت و مدعی شد که یک iPhone mini جدید امسال خواهیم داشت.
در کنار iPhone ها، محصولات جدید اپل در سه دسته تبلت، گجت پوشیدنی و لوازم جانبی خواهند بود. دسته گجت پوشیدنی محصول جذابی دریافت نخواهد کرد و همان بند ساعت های معمول اپل به آن اضافه خواهد شد. به جز آیفون ها، iPad Pro ها جذاب ترین محصولات اپل در سال جاری خواهند بود.


مشاهده لیست قیمت به روز گوشی در بازار ایران

 

نظرات کاربران در مورد انتشار اخبار تازه ای در رابطه با iPhone 13 Pro


* الزامی
* الزامی