رندرهای Huawei P50 Pro طراحی آن را فاش کرد.
دوشنبه 25 اسفند 1399
موبايل
پرچمدار بعدی هواوی از سری P با نام Huawei P50 در راه است و به تازگی هم حساب کاربری @OnLeaks در توییتر رندرهایی منتشر کرده
پرچمدار بعدی هواوی از سری P با نام Huawei P50 در راه است و به تازگی هم حساب کاربری @OnLeaks در توییتر رندرهایی منتشر کرده که طراح اولین گوشی هواوی بهره مند از سیستم عامل خانگی این شرکت را نشان می دهد. سیستم عاملی که وابستگی این غول تکنولوژی به اندروید و گوگل را به حداقل می رساند.
هواوی در حال آماده سازی برای معرفی و عرضه پرچمدار بعدی خود است. انتظار می رود که P50 های امسال اولین گوشی های این شرکت باشند که سیستم عامل جدید اختصاصی هواوی یعنی Harmony OS در آن ها نصب شده است. حالا رندرهای این محصول هم منتشر شده و با اینکه طراحی این محصول بسیار زیبا و شیک است، این ساختمان دوربین است که شکل عجیب و خارق العاده ای دارد.
ساختمان دوربین این دستگاه دو دایره شیشه ای بزرگ دارد و کاربر نمی تواند درون آن ها را ببیند. با اینکه دوربین گوشی های هوشمند کوچک است، ولی این دو لنز شیشه ای بزرگ می توانند خبر از پیشرفت های قال توجه هواوی در عرصه تولید دوربین بدهند. گذشته هم نشان داده که سری P همواره روی قابلیت های تصویر برداری تمرکز داشته، در حالیکه سری M بیشتر روی ویژگی های کارآمد و کارایی تاکید دارد.
پنل پشتی شیشه ای و فریم فلزی هم در این رندرها مشخص است که این روزها به یک استاندارد تبدیل شده است. بخش بالایی و پایینی دستگاه کاملا تخت است و خبری از جک هدفون 3.5 میلی متری هم نیست. البته مادون قرمز را می توان در بخش بالایی گوشی دید.
بنابر گزارش منتشر شده، نمایشگر این دستگاه یک پنل 6.6 اینچی با لبه های حمیده و حاشیه بسیار باریک است. همانطور که از رندرها مشخص است، در مرکز بخش بالایی پنل یک حفره بسیار کوچک ایجاد شده که محل قرار گیری دوربین سلفی است. این راه حل با طراحی حفره کپسولی برای دوربین سلفی دوگانه نسل های قبلی متفاوت است.
در رابطه ساختمان دوربین پشتی هم هنوز هیچ اطلاعاتی در دست نیست. اما گفته شده که هر بخش شیشه یک یا چند لنز دوربین در خود جای داده است. طبق گزارشات قبلی Huawei P50 Pro از سنسور IMX800 و 1 اینچی ساخت سونی با رزولیشن 50 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد. انتظارات دیگر از این گوشی هم حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر و اسپیکر استریو دوگانه است.
با اینکه طراحی جدید ساختمان دوربین پشتی جدید و جالب به نظر می رسد، طراحی کلی محصول چیز عجیب و خارق العاده ای ندارد. احتمالا نظرات و انتقادهای زیادی در رابطه با طراحی ساختمان دوربین این گوشی خواهیم شنید ولی شیک بودن و ظاهر عجیب تاثیری روی عملکرد دوربین گوشی ندارد! گفته شده که سری P50 سه مدل خواهد داشت و اوایل سال آینده هم معرفی خواهد شد.


مشاهده بهترین قیمت گوشی موبایل در ایران

نظرات کاربران در مورد رندرهای Huawei P50 Pro طراحی آن را فاش کرد.


* الزامی
* الزامی