Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max در راه است؛ طراحی نمایشگر تاشو
جمعه 22 اسفند 1399
موبايل
از زمان معرفی اولین دستگاه تاشوی شیائومی، مدت زیادی می گذرد ولی احتمالا انتظارها به زودی به سر خواهد رسید.
از زمان معرفی اولین دستگاه تاشوی شیائومی، مدت زیادی می گذرد ولی احتمالا انتظارها به زودی به سر خواهد رسید. افشا کننده مشهور، Digital Chat Station مدعی شده که دستگاهی با نام Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max معرفی خواهد شد که شبیه به Galaxy Z Fold2 سامسونگ و Mate X2 هواوی نمایشگر تاشو به سمت داخل دارد.
این می تواند نمونه اولیه ای که ژانویه امسال به دستمان رسید را تایید کند. ماه گذشته یک دستگاه تاشو با شماره مدل  M2011J18C در وبسایت TENAA رویت شد. البته طبع ادعای موسس Display Chain Consultants، راس یانگ، این تنها یکی از محصولات تاشوی شیائومی خواهد رود که امسال معرفی خواهد شد.
راجع به Mi Mix 4 Pro Max هم گفته شده که تامین کننده پنل های تاشوی آن به جای Samsung Display، شرکت China Star خواهد بود. انتظار می رود که اندازه پنل این نمایشگر حوالی 8.03 اینچ باشد و نرخ ریفرش آن هم 90 یا 120 هرتزی باشد. گفته شده که نمایشگر دوم این محصول هم اندازه 6.38 اینچی خواهد داشت.
DCS همچنین مدعی شده که Pro Max آینده یک دوربین با سنسور بسیار بزرگ 1/1.28 اینچی IMX700y هم خواهد داشت که یک دوربین پریسکوپ با زوم 10 برابری هم آن را همراهی خواهد کرد. همچنین گفته شده که این دستگاه یک باتری بزرگ با امکان شارژ سریع خواهد داشت و قیمت بالایی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.
البته سامسونگ هنوز در محصولات تاشوی شیائومی نقش دارد. این شرکت قرار است پنل های یک مدل تاشوی دیگری را تولید کند که نمایشگری بزرگتر خواهد داشت و احتمالا از نوع Ultra Thin Glass خواهد بود. سومین گوشی هم با طراحی تاشو بیرونی عرضه خواهد شد.

مشاهده بهترین قیمت گوشی در بازاز موبایل ایران

نظرات کاربران در مورد Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max در راه است؛ طراحی نمایشگر تاشو


* الزامی
* الزامی