آپدیت جدید گوشی Galaxy M51 را به رابط کاربری One UI 3.1 مبتنی بر اندروید 11 بروزرسانی کرد .
دوشنبه 18 اسفند 1399
موبايل
آپدیت جدید برای گوشی گلکسی ام 51 سامسونگ منتشر شد
این درست است که کمپانی سامسونگ گوشی های مختلفی را با مشخصات فنی متفاوت روانه بازار کرده، ولی این هم درست است که این کمپانی کره ای شروع به انتشار بروزرسانی های نرم افزاری و آپدیت محصولات خود به اندروید 11 کرده و حالا تقریبا هر روز یک گوشی سامسونگی به جدیدترین نرم افزار اندروید آپدیت می شود.
امروز هم نوبت به Galaxy M51 رسیده که چند ماه پیش با اندروید 11 و رابط کاربری سری One UI 2.x روانه بازار شد. از امروز کاربران ساکن روسیه می توانند رابط کاربری One UI 3.1 مبتنی بر اندروید 11 را دانلود و نصب کنند. این جدیدترین نرم افزار گوگل و رابط کاربری خود سامسونگ است. البته این نسخه نصب شده پسوند Core دارد و این یعنی برای محصولات میان رده و اقتصادی شخصی سازی شده و فاقد ویژگی ها و قابلیت های نسخه های پرچمدار است.
این بسته بروزرسانی شامل سیستم عامل اندروید 11 و بسته امنیتی مارس 2021 است که باز هم جدیدترین پک امنیتی حال حاضر بازار است. شماره مدلی که کاربران روسی حالا می توانند آن را دانلود کنند  M515FXXU2CUB7 است. مثل همیشه، انتشار این بسته بروزرسانی به صورت مرحله ای است و این یعنی اگر ساکن روسیه نیستید، باید اندکی صبر کنید و اگر هم هستید و هنوز اعلان دریافت این بسته به دستتان نرسیده می توانید با رفتن به آدرس Settings > Software Update نسبت به بروزرسانی دستی گوشی خود اقدام کنید. احتمالا کاربران بیرون از روسیه در روزها و هفته آینده این بسته را دریافت خواهند کرد.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد آپدیت جدید گوشی Galaxy M51 را به رابط کاربری One UI 3.1 مبتنی بر اندروید 11 بروزرسانی کرد .


* الزامی
* الزامی