دو لپ تاپ جدید MakBook با پورت HDMI و شیار SD معرفی خواهد شد.
چهارشنبه 6 اسفند 1399
موبايل
اپل در حال کار روی دو MacBook Pro جدید است که کارتخوان های SDSX را بر می گرداند
تحلیلگر مطرح و معتبر دنیای دیجیتال، Ming-Chi Kou در نامه ای خطاب به سرمایه گذاران نوشت که اپل در حال کار روی دو لپ تاپ  MacBook Pro جدید است که کارتخوان های SDSX را بر می گرداند و در آن ها پورت HDMI هم تعبیه شده است. او همچنین مدعی است که این لپ تاپ ها امسال روانه بازار خواهند شد.
با اینکه هنوز صراحتا مشخص نشده، ولی احتمال می رود که این دو لپ تاپ همان MacBook Pro های 14 و 16 اینچی بهره مند از چیپست خانگی اپل باشند که قرار است در سال 2021 عرضه شوند.
این دومین باری است که می شنویم، اپل قصد دارد کارت های SD را به لپتاپ های خود برگرداند. این نکته هم جالب خواهد بود که اپل برای انتقال HDMI از چه نوع پورتی استفاده خواهد کد. مکبوک های کنونی پورت های USB-C دارند که در مک های مجهز به چیپست اینتل تاندربولت دارد ولی در مک های M1 وجود ندارد.
گفته می شود که اپل قصد دارد مکبوک های 2021 خود را باز طراحی کند و کناره های تخت آیپد و آیفون های کنونی را به این نسل هم بیاورد، نوار لمسی را از آن ها حذف کند و احتمالا به کانکتور مغناطیسی MagSafe بازگردد. این کمپانی قصد دارد در سال 2021، همه لپتاپ های تولیدی خود را به چیپست های ساخت خودش مجهز کند. طبق گزارشات اپل در حال کار بر روی چیپست های 8 و 12 هسته ای ست و همچنین قصد دارد تا نیمه دوم امسال هم چیپست های 20 هسته ای را تولید کند.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع لپ تاپ در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد دو لپ تاپ جدید MakBook با پورت HDMI و شیار SD معرفی خواهد شد.


* الزامی
* الزامی