تاریخ برگزاری مراسم معرفی خانواده Redmi Note 10 مشخص شد.
دوشنبه 4 اسفند 1399
موبايل
شیائومی تاکنون توانسته با موفقیت از اخبار و مشخصات فنی و جزئیات پیرامون Redmi Note 10 محافظت کند و این شگفت انگیز است!
شیائومی تاکنون توانسته با موفقیت از اخبار و مشخصات فنی و جزئیات پیرامون Redmi Note 10 محافظت کند و این شگفت انگیز است! تا جایی که از صفحات رسمی مشخص است، فقط می دانیم که تاریخ معرفی این خانواده 14 اسفند است و همچنین در لیستی ابتدایی و کوتاه دستگاه هایی که قرار است در این مراسم معرفی شوند را می دانیم. البته مشخصات مبهمی هم به دستمان رسیده که از جمله آن ها می توان به شیشه محافظ Gorilla Glass، مجوز ضد آب IP52، نمایشگر تخت، حفره نمایشگر برای دوربین سلفی، پنل پشتی خمیده و اسکنر اثر انگشت در پنل پشتی اشاره کرد.
برخی از منابع داخلی شرکت جزئیاتی کلی و ساده را به دستمان رسیده است. در حال حاضر فقط می دانیم که سری Redmi Note 10 حداقل از سه مدل تشکیل خواهد شد: یک نسخه استاندارد که احتمالا یکی از تصاویر رسمی به آن تعلق دارد و یک نمایشگر LCD با نرخ ریفرش 120 هرتزی و اسنپدراگون 735G خواهد داشت، یک مدل   Redmi Note 10 Pro که تاکنون تنها مشخص شده که پنلی OLED دارد و احتمالا کیفیت صدای بالایی هم خواهد داشت و یک دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی، سرعت شارژ بالاتر و احتمالا اسنپدراگون  750G هم از جمله مشخصات فنی آن است. حالا گفته شده که یک دستگاه دیگر هم به این خانواده ملحق شده که Redmi Note 10 Pro Max نامیده خواهد شد.
هنوز هیچ خبر و جزئیاتی راجع به Note 10 Pro Max به دستمان نرسیده. ولی ظاهرا این دستگاه در دو نسخه 8/128 و 6/128 گیگابایتی و سه رنگ آبی، مشکی و برنز به دست مشتریان خواهد رسید. با توجه به نام این دستگاه، می توان انتظار داشت که از نظر مشخصات فنی از نسخه Pro بالاتر خواهد بود و نمایشگر و باتری آن نیز بزرگتر خواهد بود. یک باتری با گنجایش 5050 میلی آمپر ساعتی پیرامون این خانواده شایعه شده که مشخص نیست برای نسخه استاندارد است یا نسخه پرو، ولی می تواند چارچوب خوبی در رابطه با گنجایش و عمر باتری این دستگاه به ما بدهد.

مشاهده لیست قیمت به روز گوشی های شیائومی در بازار ایران

متاسفانه این همه اخبار و اطلاعاتی است که راجع به Redmi Note 10 های جدید می دانیم. درست است که این اخبار مبهم و اندک است ولی نکته مثبت اینجاست که تا روز 14 اسفند مدت زیادی نمانده، بنابراین نیازی نیست که تا آشنایی کامل مدت زیادی صبر کنیم.

نظرات کاربران در مورد تاریخ برگزاری مراسم معرفی خانواده Redmi Note 10 مشخص شد.


* الزامی
* الزامی