Mi 10T Lite 5G به نسخه ثابت اندروید 11 بروزرسانی می شود.
دوشنبه 4 اسفند 1399
موبايل
اوایل این ماه بود که شیائومی شروع به انتشار بسته بروزرسانی نرم افزاری برای Mi 10T و Mi 10T Pro کرد و حالا هم نوبت به Mi 10T Lite 5G رسیده است
اوایل این ماه بود که شیائومی شروع به انتشار بسته بروزرسانی نرم افزاری برای Mi 10T و Mi 10T Pro کرد و حالا هم نوبت به Mi 10T Lite 5G رسیده است که با دریافت نسخه ثابت اندروید 11 به برادران بزرگتر خود بپیوندد. این یعنی Mi 10i 5G که اساسا با این دستگاه یکسان است هم به زودی این بروزرسانی نرم افزاری را دریافت خواهد کرد.
این بسته نرم افزاری V12.0.2.0.RJSMIXM سیستم عامل دستگاه را به اندروید 11 ارتقا می دهد. البته رابط کاربری این دستگاه MIUI 12 خواهد بود و طبق برنامه زمانی منتشر شده توسط شیائومی، نسخه 12.5 در سه ماهه دوم امسال منتشر خواهد شد.
اگر بخواهیم راجع به بسته نرم افزاری کنونی صحبت کنیم، باید بگوییم صفحه توضیحات آن کاملا شسته رفته و خلاصه است. با این بسته شما اندروید 11 و بسته امنیتی ژانویه را دریافت خواهید کرد و همچنین "سیستم امنیتی دستگاه نیز ارتقا" خواهد یافت.
اگر هنوز اعلان دریافت این آپدیت به دستتان نرسیده، می توانید به صورت دستی این کار را بکنید. این بسته حجم بالای 2.5 گیگابایتی هم دارد، بنابراین بهتر است قبل از دانلود نصب از داده های خود بک آپ بگیرید.
در ضمن لازم به ذکر است که Redmi 10X 4G هم بسته بروزرسانی نرم افزاری خود را در کشور چین دریافت می کند، یعنی MIUI 12 مبتنی بر اندروید 11 برای آن هم منتشر خواهد شد. Redmi Note 9 هم بر مبنای 10X 4G طراحی و ساخته شده است، ولی هنوز هیچ خبری مبنی بر انتشار بسته بروزرسانی برای آن به دستمان نرسیده است.


مشاهده بهترین و ارزانترین قیمت به روز گوشی در ایران

نظرات کاربران در مورد Mi 10T Lite 5G به نسخه ثابت اندروید 11 بروزرسانی می شود.


* الزامی
* الزامی