انتشار جزئیات و اطلاعاتی جدید پیرامون Xiaomi Mi Band 6
یک‌شنبه 19 بهمن 1399
گجت ها
نرم افزار Mi Smart Band 6 شیائومی در اپلیکیشن Zepp که در گذشته با نام Amazfit شناخته می شد، لو رفته ...
نرم افزار Mi Smart Band 6 شیائومی در اپلیکیشن Zepp که در گذشته با نام Amazfit شناخته می شد، لو رفته و ارتقاها و ویژگی های اصلی این مچبند هوشمند نسبت به Mi Band 5 سال گذشته را نشان می دهد. مثل همیشه قرار است دو نسخه از این گجت هوشمند عرضه شود: یک نسخه برای چین که شماره مدل XMSH16HM داشته و با NFC است و دیگری نسخه بین المللی که شماره مدل XMSH15HM دارد و به احتمال زیاد بی بهره از چیپست NFC است.
این مچبند جدید از گیرنده GPS بهره خواهد برد که برای تشخیص دقیق سرعت و مسافت طی شده در هنگام ورزش کاربردی حیاتی دارد. برای جهت یابی و مکان یابی سریعتر هم گوشی متصل شده داده های A-GPS را به بند ارسال می کند.
این گجت جدید از سنسور اندازه گیری اکسیژن خون بهره خواهد برد و از این نظر کاملا شبیه به مدل کنونی است. البته Band 6 به 19 حالت ورزشی جدید مجهز شده که در ادامه آن ها را معرفی کرده و آیکون های آن ها را نشان خواهیم داد:
ورزش در فضای بسته، اسکیت روی یخ، پیاده روی، تمرینات هوازی، کشش و نرمش، بالا رفتن از پله، ژیمناستیک، پیلاتیس، رقص خیابانی، رقص، زومبا، کریکت، بولینگ، بسکتبال، والیبال، تنیس روی میز، بدمینتون، بوکس و کیک بوکس.
برای کمک به تمرکز کاربر هم تکنیک پومودورو به مچبند اضافه شده است، این تکنیک در واقع یک روش مدیریت زمان است که از یک تایمر استفاده می کند. اعلان اپلیکیشن ها برای مدت 25 دقیقه بلاک می شوند و بعد مچبند ویبره می خورد تا به کاربر یادآوری کند که 25 دقیقه استراحت کند.
کاربران می توانند در خود مچبند داده های کیفیت خواب خود را مشاهده کنند. این نشان دهنده استفاده از یک نمایشگر بزرگتر است و برخی از شایعات هم حاکی از آن است که نمایشگر این مچبند جدید رزولیشن بیشتری هم نسبت به نسل قبلی دارد. رابط کاربری هم ظاهر جدیدی به خود گرفته و در ادامه هم برخی از تم های این مچبند را مشاهده می کنید.
Mi Smart Band 6 می تواند دستگاه های خانه هوشمندی را که از Mi Home استفاده می کنند، کنترل کند، البته مشخص نیست که این قابلیت مختص دستگاه خانگی شیائومی هست یا خیر. ولی اگر باشد، باز هم می توانید در الکسای آمازون هم از آن استفاده کنید. نسخه چینی اما از Mi AI استفاده می کند.
به نظر می رسد که مچبند جدید می تواند در اعلان ها اموجی را هم به نمایش بگذارد، چرا که در میان کدهای فایل ها 308 تصویر اموجی پیدا شده است. این مچبند همچنین می تواند با پاسخگوی خودکار، تعداد تماس های ورودی را کاهش دهد. متونی مثل " در حال رانندگی هستم، لطفا بعدا با من تماس بگیرید."
Mi Smart Band 5 کنونی در ماه اوایل امسال معرفی شد، بنابراین تا معرفی نسخه جدید چند ماه زمان داریم.


مشاهده قیمت به روز انواع مچ بند و دستبتد هوشمند 

نظرات کاربران در مورد انتشار جزئیات و اطلاعاتی جدید پیرامون Xiaomi Mi Band 6


* الزامی
* الزامی