بروزرسانی جدید Galaxy Buds Pro، عملکرد ضد نویز آن را بهبود می بخشد.
شنبه 18 بهمن 1399
گجت ها
با اینکه هندزفری های Galaxy Buds Pro به تازگی معرفی شده اند، اما سامسونگ دومین بسته بروزرسانی نرم افزاری خود را برای این هندزفری های کاملا بیسیم منتشر کرده
با اینکه هندزفری های Galaxy Buds Pro به تازگی معرفی شده اند، اما سامسونگ دومین بسته بروزرسانی نرم افزاری خود را برای این هندزفری های کاملا بیسیم منتشر کرده و حالا این بسته جدید عملکرد سیستم ضد نویز یا ANC آن ها را بهبود می بخشد. در کنار این بهبود، این بسته شامل ویژگی جدید و جالبی است که حالت تشخیص صدا نام دارد.
این قابلیت به این صورت است که صدای شما را تشخیص می دهد و هنگام مکالمه با دیگران سیستم ضد نویز را غیر فعال می کند تا دیگر نیازی به برداشتن هندزفری ها نداشته باشید. در خط سوم توضیحات این بروزرسانی همچنین آمده که حالت Ambient هم بهبود یافته است.
این حالت به گونه ای است که صدای اطرافیان را به مقدار دلخواه شما تشدید می کند تا در کنار لذت بردن از موسیقی، از اتفاقات اطرافتان هم باخبر باشید. البته سامسونگ جزئیات دیگری راجع به این قابلیت ها نداده ولی با توجه به تکنولوژی ساخت و همین توضیحات اندک هم بسیار جذاب به نظر می رسند.
لازم به ذکر است که این بسته بروزرسانی تنها 2.2 مگابایت حجم داشته و شماره مدل آن هم R190XXU0AUA5 است.مشاهده قیمت به روز انواع هدست بلوتوث در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد بروزرسانی جدید Galaxy Buds Pro، عملکرد ضد نویز آن را بهبود می بخشد.


* الزامی
* الزامی