تاریخ عرضه Redmi Note 9T 5G مشخص شد.
سه‌شنبه 16 دی 1399
موبايل
در روزهای پایانی سال گذشته، خبرهایی در رابطه با عرضه گوشی جدیدی توسط برند Redmi به دستمان رسید که Redmi Note 9T نام دارد.
در روزهای پایانی سال گذشته، خبرهایی در رابطه با عرضه گوشی جدیدی توسط برند Redmi به دستمان رسید که Redmi Note 9T نام دارد. در سال جدید هم تایید این خبر منتشر شد و شعبه اسپانیایی این کمپانی در توییتر اعلام کرد که تاریخ عرضه این دستگاه روز 19 دی ماه و ساعت 10 به وقت گرینویچ خواهد بود. البته این توییت اندکی بعد از انتشار حذف شد!
چند دقیقه بعد سایر حساب کاربری های شیائومی این خبر را تایید کردند ولی زمان آن را به 12 تغییر دادند.
اصلی ترین ویژگی Redmi Note 9T شیائومی امکان ارتباط 5G آن است. این دستگاه قبلا در وبسایت بنچمارک Geekbench رویت شده بود، بنابراین می دانیم که قلب تپنده آن Dimensity 800U مدیاتک خواهد بود که با رم 4 گیگابایت همراه شده است. متاسفانه نرم افزار این دستگاه به طور پیش فرض اندروید 10 خواهد بود.
نکته دیگری که از تیزرهای منتشر شده متوجه شده ایم این است که این دستگاه ساختمان دوربین دایره ای دارد و از این نظر هم شبیه به Redmi Note 9 Pro 5G است. البته این دفعه سه لنز دوربین در این بخش قرار گرفته است. باید تا روز جمعه منتظر باشیم تا بفهمیم ترکیب دوربین این دستگاه اصلی + فوق عریض + عمق سنج است، یا دوربین دوم با یک سنسور ماکرو تعویض شده است.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع  گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد تاریخ عرضه Redmi Note 9T 5G مشخص شد.


* الزامی
* الزامی