AirPods Max اپل حالت کم مصرف دارد
شنبه 29 آذر 1399
گجت ها
اپل صفحه پشتیبانی جدیدی در شبکه های اجتماعی خود پست کرده که جزئیات مختلفی درباره مسائل شارژ و باتری هدفون تازه معرفی شه AirPods Max را بیان می کند.
اپل صفحه پشتیبانی جدیدی در شبکه های اجتماعی خود پست کرده که جزئیات مختلفی درباره مسائل شارژ و باتری هدفون تازه معرفی شه AirPods Max را بیان می کند. نکته مهم این سند، این است که وقتی از هدفون استفاده نمی کنیم، چه اتفاقی می افتد.
بنابر سند پشتیبانی این محصول، وقتی از هدفون استفاده نمی کنید و برای مدت 5 دقیقه آن را به کار نمی گیرید، این هدفون به حالت کم مصرف می رود تا انرژی بیشتر ذخیره کند. بعد از 72 ساعت، به حالت کم مصرف تری هم می روند که باعث خاموشی بلوتوث و سرویس  Find My می شود. این ویژگی به کاربر این امکان را می داد که با گوشی هدفون خود را پیدا کنید.
اگر بخواهید از کیس محافظ عرضه شده استفاده کنید، AirPods Max سریعا به حالت کم مصرف می رود. بعد از 18 ساعت قرارگیری در این کیس محافظ، این هدفون به حالت فوق کم مصرف وارد می شود که بلوتوث و Find My را خاموش می کند.
خود اپل هم اسم این حالت را فوق کم مصرف نامیده است که با حالت کم مصرف برای وقتی که از کیس استفاده نمی شود نامی متفاوت دارد. مشخص نیست که این دو حالت چه تفاوتی با هم دارند چون از لحاظ تکنیکی هر دو یک کار را انجام می دهند!
البته هدفون های دیگر بازار هم به روش های مختلفی این مشکل را حل می کنند. اسم آن هم دکمه پاور است.


نظرات کاربران در مورد AirPods Max اپل حالت کم مصرف دارد


* الزامی
* الزامی