با قیمت و مشخصات AirPods Max اپل آشنا شوید.
جمعه 28 آذر 1399
گجت ها
شرکت اپل با معرفی هدفون های روگوشی خود ایرپادز مکس جهانیان را حیرت زده کرد
 شرکت اپل با معرفی هدفون های روگوشی خود  AirPods Max  جهانیان را حیرت زده کرد،
 قیمت این هدفون هم بسیار عجیب است و با برچسب قیمت 549 دلاری، 600 یورویی و 549 پوندی جزو هدفون های بسیار گران دنیاست. جالب اینجاست که قیمت این هدفون در هند 59900 روپیه است، که 812 دلار می شود.
حالا که دارید به این فکر می کنید که آیا قیمت گذاری اپل عادلانه است یا خیر، مخصوصا با رقیبان 350 تا 400 دلاری بازار، بهتر است این را هم بگوییم که این هدفون اصلا شبیه به سایر هدفون های بازار نیست و اولین و متفاوت ترین وجه تمایز آن، طراحی این محصول است. بار دیگر اپل توانسته محصولی خلق کند که هم از نظر ظاهری منحصر به فرد است هم به شدت قابل شناسایی است. این طراحی آشنا به حدی است که حتی با وجود نبود لوگو روی هدفون هم هر کسی می تواند متوجه شود که این هدفون را اپل ساخته است.

 قرار بود که AirPods Max در روز 25 آذر روانه بازار شود، ولی با توجه به مشکلات ارسال محصول در برخی از کشورها گفته می شود که عرضه جهانی این محصول تا اوایل دی ماه طول بکشد. البته گفته شده که برخی از رنگ های این هدفون هم در سال 2021 روانه بازار خواهد شد.
طبق معمول، وقتی چنین اتفاقی می افتد، مشخص نمی کند که آیا اپل به اندازه کافی تولید کرده که پیش فروش را شروع کند و یا مقدار محبوبیت این محصول بیشتر از چیزی است که اپل انتظار دارد. در آینده ای نزدیک هر یک از این سناریو ها مشخص خواهد شد و این به میزان محبوبیت این محصول در بین جوانان بستگی دارد. آن طراحی قابل شناسایی که اول مقابله به آن اشاره کردیم، نقش بسیار مهمی روی این موضوع خواهد داشت.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع هدفون در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد با قیمت و مشخصات AirPods Max اپل آشنا شوید.


* الزامی
* الزامی