اولین تصاویر غیررسمی از Galaxy Buds Pro فاش شد.
جمعه 14 آذر 1399
موبايل
در مراسم معرفی جدیدترین پرچمدار سامسونگ یعنی خانواده Galaxy S21 از هندزفری های Galaxy Buds Pro هم رونمایی خواهد شد.
در مراسم معرفی جدیدترین پرچمدار سامسونگ یعنی خانواده Galaxy S21 از هندزفری های Galaxy Buds Pro هم رونمایی خواهد شد. این هندزفری ها در واقع دنباله Galaxy Buds+ Plus هستند و طراحی یکسانی هم دارند. این برخلاف طراحی لوبیا شکل و عجیب Buds Live است.
حالا Evan Blass تصاویری از هندزفری های کاملا بیسیم بنفش رنگ آینده سامسونگ منتشر کرده است. می توان عبارت "صدا با AKG" روی این هندزفری ها دید که البته از زمان اولین Buds با آن ها بوده است. بنابر اسنادی که در وبسایت FCC رویت شده، این مدل جدید کیس شارژری 500 میلی آمپر ساعتی خواهد داشت که تقریبا دو برابر کیس های 270 میلی آمپر ساعتی Buds+ است.
البته تولید و فروش Buds+ متوقف نخواهد شد، بلکه تنها قیمت عرضه آن ها کمتر خواهد شد. Buds Pro جایگزین  Galaxy Buds Live  هم نخواهد شد، چرا که طراحی آرگونومیک آن هندزفری ها یعنی برای کاربران خاصی طراحی شده اند.
Buds Live از سیستم ضد نویز فعال استفاده می کرد و به احتمال زیاد Buds Pro هم از آن بهره خواهد برد. این ویژگی باعث شده تا این دو مدل، از Buds + Plus پریمیوم تر باشند.
در ضمن Blass اعلام کرد که بعید می داند خانواده Galaxy S21 و Buds Pro در دی ماه امسال معرفی شوند و مدعی است که احتمالا سامسونگ زمانبندی قبلی خود را ادامه خواهد داد و پرچمداران سری S خود را در بهمن ماه روانه بازار خواهد کرد.

نظرات کاربران در مورد اولین تصاویر غیررسمی از Galaxy Buds Pro فاش شد.


* الزامی
* الزامی