Xiaomi Mi 10i و Redmi 9 Power در راهند؛ احتمالا همان Redmi Note 9 های چینی هستند.
چهارشنبه 12 آذر 1399
موبايل
شیائومی اوایل امسال سه Redmi Note 9 معرفی کرد و ماه گذشته هم عضو دیگری به این خانواده اضافه کرد که البته این سه عضو تنها برای بازار چین تولید شده بودند.
شیائومی اوایل امسال سه Redmi Note 9 معرفی کرد و ماه گذشته هم عضو دیگری به این خانواده اضافه کرد که البته این سه عضو تنها برای بازار چین تولید شده بودند. البته این چیزی بود که تصور میکردیم، چون کمپانی سازنده جوانی چینی قصد دارد این دستگاه ها را با نام های جدید روانه بازارهای جهانی کند.
بنابر دو لیستی که در Google Play Console دیده شده، Xiaomi Mi 10i و Xiaomi Redmi 9 Power به زودی عرضه خواهند شد ولی این شماره مدل این دو دستگاه با Redmi Note 9 Pro 5G و Redmi Note 9 4G برابر است.
بدیهی است که این کمپانی نمی تواند یک اسمارت فون دیگر را با نام Redmi Note 9 4G روانه بازار کند، چون همین حالا هم دستگاهی با این نام فروشی بسیار خوب در بازارهای جهانی داشته است. این دستگاه به دلیل ساده ای از نام Power استفاده می کند، چون این دستگاه اولین محصول برند Redmi است که باتری عظیم 6000 میلی آمپر ساعتی دارد و می تواند با توان شارژ 18 واتی شارژ شود و در ضمن از شارژ معکوس 2.5 واتی کابلی هم پشتیبانی می کند.
اما بخش شیائومی که مسئول نامگذاری اسمارت فون هاست، کاملا از مسیر خود خارج شده است. در حال حاضر، بیشتر از ده اسمارت فون با نام Redmi 9 و Redmi Note 9 در بازار وجود دارد که برخی در بازارهای مختلف با هم برابر هستند و برخی با وجود نام یکسان، به طور کامل با هم تفاوت دارند.
باید امیدوار بود که نام های جدید خرید و فروش و تشخیص این اسمارت فون ها را برای خریداران و فروشندگان سخت تر نکند. چون در آخر خرید یک اسمارت فون اشتباه می تواند کامله به ضرر آوازه شیائومی تمام شود.


خرید گوشی موبایل با بهترین قیمت در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد Xiaomi Mi 10i و Redmi 9 Power در راهند؛ احتمالا همان Redmi Note 9 های چینی هستند.


* الزامی
* الزامی