جعبه Xiaomi Redmi Note 9 5G مشخصات فنی اصلی را لو داد.
پنج‌شنبه 6 آذر 1399
موبايل
شیائومی می خواهد فردا سری اسمارت فون های Redmi Note 9 5G را در کشور چین معرفی کند و حالا اخباری از این دستگاه ها منتشر شده که جزئیات آن ها را فاش می کند.
شیائومی می خواهد فردا سری اسمارت فون های Redmi Note 9 5G را در کشور چین معرفی کند و حالا اخباری از این دستگاه ها منتشر شده که جزئیات آن ها را فاش می کند. بنابر عکس هایی که از جعبه این گوشی ها منتشر شده، Redmi Note 9 Pro 5G از یک دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد، در حالیکه اصلی ترین ویژگی نسخه استاندارد این خانواده باتری 6000 میلی آمپر ساعتی آن است.
این عکس ها اطلاعاتی که از طریق وبسایت TENAA درباره Redmi Note 9 Pro 5G می دانستیم را تایید کردند. تنها تفاوت بزرگ آن در باتری Redmi Note 9 5G خلاصه می شود، چرا که انتظار داشتیم از باتری کوچکتر 5000 میلی آمپر ساعتی در آن استفاده شود.
معرفی یک دستگاه مجهز به دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی برای برند Redmi تازگی دارد، تاکنون فقط کمپانی مادر این برند یعنی شیائومی این دوربین ها را در سری Mi 10 و Mi Note 10 تعبیه کرده بود. باتری 6000 میلی آمپر ساعتی نسخه استاندارد هم فقط با دستگاه Poco در سری محصولات این کمپانی تطابق دارد.
آخرین اطلاعات Redmi Note 9 5G و Redmi Note 9 Pro 5G که هنوز مشخص نشده، قیمت و تاریخ عرضه آن است که در مراسم معرفی این محصول متوجه آن ها نیز خواهیم شد.مشاهده لیست قیمت به روز گوشی های موبایل شیائومی

نظرات کاربران در مورد جعبه Xiaomi Redmi Note 9 5G مشخصات فنی اصلی را لو داد.


* الزامی
* الزامی