تصاویر بیشتری از محافظ Galaxy S21 منتشر شد.
پنج‌شنبه 6 آذر 1399
موبايل
ساعاتی پیش چند تصویر از کیس محافظ Galaxy S21 یا S21+ منتشر شد و زودتر از موعد طراحی این پرچمدار را فاش کرد.
ساعاتی پیش چند تصویر از کیس محافظ Galaxy S21 یا S21+ PLUS منتشر شد و زودتر از موعد طراحی این پرچمدار را فاش کرد. دو مدل غیر اولترا از این خانواده نمایشگرهای تختی خواهند داشت که باعث شده کیس محافظ هایی برای این دستگاه ها طراحی شوند که لبه های محافظ داشته باشند و بتوانند از نمایشگر محافظت کنند.
نمایشگر این دستگاه ها 6.2 و 6.7 اینچی خواهند بود و هر دو پنل های OLED با نرخ ریفرش 120 هرتزی و رزولیشن 1080p+ خواهند داشت. این خلع درجه عجیبی است، چون هر سه مدل S20 امسال نمایشگر هایی با رزولیشن 1440p+ دارند.
بین کیس و جزیره دوربین این دستگاه شکافی کوچک دیده می شود که عجیب به نظر می رسد و طراحان باید سخت تر کنند تا این جزیره دوربین را پوشش دهند. به هر حال دوربین سه گانه این دستگاه متشکل از دوربین های 12 مگاپیکسلی اصلی و فوق عریض و یک دوربین فوق عریض 64 مگاپیکسلی است.
انتظار می رود که سه پرچمدار جدید S21 در روز 24 دی ماه معرفی شوند. گفته می شود که این دستگاه ها به همراه هندزفری های Galaxy Live Beyond عرضه خواهند شد که خودشان در همین مراسم معرفی می شوند. لازم به ذکر است که در این روز Z Flip2 جدید در کنار کهکشانی های جدید نخواهد بود. 


خرید گوشی با بهترین و پایین ترین قیمت در ایران

نظرات کاربران در مورد تصاویر بیشتری از محافظ Galaxy S21 منتشر شد.


* الزامی
* الزامی