برخی از اطلاعات گوشی جدید Galaxy M42 سامسونگ فاش شد.
پنج‌شنبه 29 آبان 1399
موبايل
سری میان رده های Galaxy M سامسونگ همواره به باتری های بزرگشان معروف بوده اند، اغلب اعضای این سری باتری های 6000 میلی آمپر ساعتی دارند
سری میان رده های Galaxy M سامسونگ همواره به باتری های بزرگشان معروف بوده اند، اغلب اعضای این سری باتری های 6000 میلی آمپر ساعتی دارند و حتی Galaxy M51 پا را فراتر برده و یک باتری عظیم 7000 میلی آمپر ساعتی در خود جای داده است. بنابر چندین وبسایت پایگاه داده، قرار است یک اسمارت فون جدید به این خانواده اضافه شود که باز هم باتری بزرگی دارد.
این دستگاه شماره مدل EB-BM425ABY دارد و به احتمال زیاد Galaxy M42 نام خواهد گرفت و در وبسایت 3C هم آمده که باتری آن گنجایش 6000 میلی آمپر ساعتی خواهد داشت.
به طور دقیق، گنجایشی که در CCC آمده 5830 میلی آمپر ساعت است که میزان شارژر است، ولی گنجایش اسمی باتری 6000 میلی آمپر ساعت خواهد بود. همین دستگاه هم در وبسایت DEKRA و BIS وبسایت رگولاتوری کشور هند دیده شده است.
در گذشته سامسونگ Galaxy M40 را معرفی کرده بود که در واقع همان Galaxy A60 بود، ولی این کمپانی M41 را معرفی نکرد و به جای آن Galaxy M51 را به این سری اضافه کرد. البته با توجه شماره مدل این دستگاه بدیهی است که یک M4x به این خانواده اضافه خواهد شد و این وبسایت ها نیز خبر از معرفی زودهنگام آن را می دهند.


بهترین قیمت روز گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد برخی از اطلاعات گوشی جدید Galaxy M42 سامسونگ فاش شد.


* الزامی
* الزامی