اجزای درونی iPhone 12 mini را مشاهده کنید.
شنبه 24 آبان 1399
موبايل
چندی پیش نتیجه باز کردن اجزای iPhone 12 Pro Max منتشر شده بود و حالا نوبت به iPhone 12 mini رسیده تا با اجزای درونی آن آشنا شویم.
چندی پیش نتیجه باز کردن اجزای iPhone 12 Pro Max منتشر شده بود و حالا نوبت به iPhone 12 mini رسیده تا با اجزای درونی آن آشنا شویم. از این رو یک بلاگر چینی توانسته یکی از این آیفون های کوچک را به دست آورد و تصمیم گرفته تا آن را باز کند و اجزای درونی آن را نمایان سازد.
عملیات باز کردن با باز کردن پیچ هایی زیر دستگاه و جدا کردن نمایشگر شروع شد. دور پنل چسب زیادی به کار رفته بنابراین برای باز کردن آن نیاز به دست هایی قوی و اهرم دارید. به محض اینکه نمایشگر از جایش جدا شود، اجزای درونی دستگاه را مشاهده خواهیم کرد که باتری 2227 میلی آمپر ساعتی بزرگترین آن ها ست. همین باتری یکی از بزرگترین نقاط ضعف 12 مینی است چون طبق بررسی ها، عمر باتری این دستگاه از همه اعضای خانواده آیفون 12 کمتر است.

بهترین قیمت گوشی در بازار ایران

علاوه بر باتری، می توانیم به سایر بخش های دستگاه از جمله مادربرد L شکل و سینی سیمکارت ها هم نگاهی بیندازیم. ماژول دوگانه دوربین ها نیز نشان می دهد که دوربین 12 مگاپیکسلی اصلی با سیستم لرزشگیر اوپتیکال است ولی دوربین فوق عریض از آن بی بهره می باشد.

نظرات کاربران در مورد اجزای درونی iPhone 12 mini را مشاهده کنید.


* الزامی
* الزامی