اپل در نیمه اول سال جدید AirPods 3 و یک iPad جدید معرفی خواهد کرد.
شنبه 24 آبان 1399
موبايل
اگر با اخبار و شایعات پیرامون محصولات اپل آشنا باشید، احتمالا Ming Chi-Kou را می شناسید.
اگر با اخبار و شایعات پیرامون محصولات اپل آشنا باشید، احتمالا Ming Chi-Kou را می شناسید. این تحلیلگر همواره روی محصولات اپل تمرکز دارد و در سال گزارشاتی از برنامه های آینده این کمپانی منتشر می کند. حالا بنابر جدیدترین گزارش او، Kou پیشبینی کرده که درآمد اپل از محصولات در سال 2021 نسبت به سال قبل 100 درصد رشد خواهد داشت و این اتفاق به خاطر تغییرات در اجزای باتری iPhone 13 خواهد افتاد.
در این گزارش آمده که شرکت تایوانی Taiwan Career Technology دوباره به اصلی ترین تامین کننده قطعات کل محصولات اپل در سال 2021 از جمله iPhone 13 در سال نیمه دوم سال 2021 تبدیل خواهد شد. همچنین انتظار می رود که AirPod های جدیدی در نیمه اول سال آینده معرفی شوند و یک آیپد جدید mini LED iPad که مجهز به تکنولوژی نمایشگر جدیدی خواهد بود هم آن را همراهی خواهد کرد.
در حال حاضر باتری های iPhone 12 از ترکیبی از بورد های نرم و سخت استفاده می کنند، ولی گفته می شود که iPhone 13 به طور کامل از تکنولوژی بوردهای نرم بهره خواهد برد. باتری های ساخته شده با بورد نرم نسبت به بوردهای سخت لایه های کمتری دارند. این نوع جدید باتری به حفظ بیشتر فضای داخلی دستگاه کمک می کند و ساخت آن هم هزینه کمتری دارد.
باتری آیفون های امسال از سری iPhone 11 سال قبل باتری های کوچکتری دارند. با توجه به مصرف انرژی بیشتر مودم های 5G این آیفون های جدید و نمایشگر بزرگتر iPhone 12 Pro، آیفون های جدید کوپرتینویی ها عمر باتری کمتری نسبت به نسل قبلی دارند. از این رو اپل به دنبال راه هایی است تا در عین کاهش ضخامت، عمر باتری آیفون های خود را بیشتر کند.
انتظار می رود که شرکت Taiwan Career Technology حدود 40 تا 50 درصد از باتری های iPhone 13 و iPhone 13 mini آینده را تولید کند. شرکت های Unimicron و Unitech دیگر تامین کنندگان اپل هستند که باقی باتری های آیفون های بعدی را خواهند ساخت.
در این گزارش آمده که AirPods 3 طراحی مشابه ایرپادهای کنونی خواهند داشت و شرکت Taiwan Career Technology هم بوردهای نرم خود گوشی ها و کیس های شارژر این هندزفری را خواهد ساخت. همین کمپانی اجزای اوپتیکال و صوتی بورد نرم های mini LED iPad را نیز تولید خواهد کرد. دوباره می گوییم که انتظار می رود AirPods 3 و iPad جدید در نیمه اول سال آینده معرفی و روانه بازار شوند.

نظرات کاربران در مورد اپل در نیمه اول سال جدید AirPods 3 و یک iPad جدید معرفی خواهد کرد.


* الزامی
* الزامی