برخی از مشخصات فنی و ویژگی های iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max افشا شد.
شنبه 17 آبان 1399
موبايل
با اینکه سری iPhone 12 اپل در کمتر از یک ماه قبل معرفی شد، ولی یکی از تحلیلگران شرکت اپل یعنی Ming-Chi Kuo روی نسل بعدی آیفون های این شرکت تمرکز کرده است.
با اینکه سری iPhone 12 اپل در کمتر از یک ماه قبل معرفی شد، ولی یکی از تحلیلگران شرکت اپل یعنی Ming-Chi Kuo روی نسل بعدی آیفون های این شرکت تمرکز کرده است. در جدیدترین مقاله، او می گوید سری iPhone 13 دوباره از چهار عضو تشکیل شده خواهد شد. مدل های پرو از این خانواده ارتقای مهمی در بخش دوربین خواهند دید و از دوربین فوق عریضی با دیافراگم f/1.8 با 6P یا شش المان و فوکوس خودکار استفاده خواهد کرد.
این می تواند اثر بسیار زیادی روی کیفیت عکس های ثبت شده بگذارد، چون iPhone 12 Pro و 12 Pro Max کنونی لنز های فوق عریض f/2.4 5P با فوکوس ثابت دارند. در ضمن هنوز اطلاعاتی درباره ارتقای دوربین های مدل های اقتصادی تر خانواده آیفون 13 در دست نیست.
گفته شده که شرکت تایوانی Largan Precision وظیفه تامین دوربین لنزهای اصلی آیفون های سال بعد را بر عهده خواهد داشت و طبق گزارشات این شرکت حدود 70 درصد از سفارشات اپل را تولید خواهد کرد.
تنها زمان مشخص می کند که قابلیت هایی مثل نرخ ریفرش بالاتر، اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر و بریدگی نمایشگر کوچکتر به دنیای آیفون ها راه پیدا می کنند یا خیر.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی در ایران

نظرات کاربران در مورد برخی از مشخصات فنی و ویژگی های iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max افشا شد.


* الزامی
* الزامی