اپل به زودی MacBook Air و MacBook Pro های جدید خود را معرفی خواهد کرد.
پنج‌شنبه 15 آبان 1399
موبايل
شب گذشته اپل مراسم "یک چیز دیگر" را معرفی کرد که البته به راحتی می شد حدس زد که در مورد مکبوک های مبتنی بر پردازنده ARM خواهد بود.
شب گذشته اپل مراسم "یک چیز دیگر" را معرفی کرد که البته به راحتی می شد حدس زد که در مورد مکبوک های مبتنی بر پردازنده ARM خواهد بود. حالا هم جزئیات بیشتری در این باره به دستمان رسیده است. طبق شایعات، کمپانی کوپرتینویی قصد دارد با این پردازنده سه مکبوک جدید معرفی کند. یک MacBook Air جدید و دو مدل MacBook Pro با اندازه های 13 و 16 اینچی.
بنابر خبرگزاری معتبر بلومبرگ، اپل و تامین کننده های قطعاتش آماده هستند تا تولید این لپتاپ مک را با پردازنده های اپل شروع کنند. شرکت Foxconn وظیفه تولید MacBook Air و MacBook Pro با نمایشگر 13 اینچی را برعهده خواهد داشت، در حالیکه شرکت Quanta Computer نسخه 16 اینچی از MacBook Pro را تولید خواهد کرد. البته در گزارش آمده که مراحل تولید مدل های کوچکتر سریعتر پیش رفته و از این رو ممکن است هفته آینده اپل فقط آن ها را معرفی کند.
همچنین در این گزارش گفته شده که به جز تغییر پردازنده های اینتل به پردازنده های خانگی اپل، این لپ تاپ  ها تغییرات زیادی در بخش طراحی نخواهند داشت.
از طرفی این شرکت یک ویدیو جالب منتشر کرده که در آن لوگوی شرکت می تواند مثل یک لپتاپ تا شود و این شروع مراسم معرفی را تا حدود مشخص خواهد کرد.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع لپ تاپ در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد اپل به زودی MacBook Air و MacBook Pro های جدید خود را معرفی خواهد کرد.


* الزامی
* الزامی