گوشی iPhone 12 mini اپل از شارژ بیسیم 12 واتی پشتیبانی می کند.
پنج‌شنبه 15 آبان 1399
موبايل
اپل اسناد جدیدی منتشر کرده که برخی از ویژگی های دو مدل آیفونی که هنوز معرفی نشده اند را در مورد شارژر MagSafe مشخص می کند.
همانطور که چندی پیش در گزارش Mac Rumors آمده بود، اپل اسناد جدیدی منتشر کرده که برخی از ویژگی های دو مدل آیفونی که هنوز معرفی نشده اند را در مورد شارژر MagSafe مشخص می کند.
گفته شده که iPhone 12 و 12 Pro و همچنین 12 Pro Max می توانند از حداکثر سرعت شارژ بیسیم یعنی 15 وات پشتیبانی کنند، در حالیکه مدل کوچکتر می تواند با توان 12 واتی شارژ شود. البته اعداد واقعی بسته به شرایط مختلفی مثل دما، شارژ باتری و فعالیت سیستمی می توانند متفاوت باشند. در سندی که اپل منتشر کرده آمده برای بهره مندی از حداکثر سرعت شارژ برای مدل های برتر آیفون 12، از یک آداپتور 20 واتی USB-C با سرعت 9ولت و 2.22 آمپر یا 9 ولت و 2.56 آمپر استفاده شود، در حالیکه برای شارژ iPhone 12 mini باید از یک شارژر با سرعت 9 ولت و 2.03 آمپر استفاده شود.
همچنین توصیه شده که قبل از اتصال شارژر به آیفون ها، ابتدا MagSafe را به برق متصل کنید. اگر قبل از اتصال MagSafe به برق، آن را به آیفون متصل کنید، به طور پیش فرض جریان آن کاهش خواهد یافت تا زمانی که به مدت 3 ثانیه آن را حذف کنید، این باعث حداکثر شدن سرعت شارژ خواهد شد. شارژر MagSafe به صورت خودکار AirPods را با توان 7.5 واتی شارژ می کند و اگه دستگاه با Qi سازگاری داشته باشد سرعت آن را کمتر هم می کند.
فروش iPhone 12 mini و iPhone 12 Pro Max هنوز آغاز نشده است. گفته می شود که عرضه آن ها از همین جمعه 16 آبان ماه شروع خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که شارژ بیسیم MagSafe در حال حاضر با برچسب قیمت 39 دلار به فروش می رسد.


مشاهده قیمت به روز انواع اپل آیفون در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی iPhone 12 mini اپل از شارژ بیسیم 12 واتی پشتیبانی می کند.


* الزامی
* الزامی