گوشی جدید Galaxy F12 یا F12s سامسونگ در راه است
یک‌شنبه 4 آبان 1399
موبايل
اوایل ماه گذشته اولین گوشی از سری F سامسونگ را با نام Galaxy F41 را در بازار هند معرفی کرد
اوایل ماه گذشته سامسونگ Galaxy F41 را به صورت رسمی در بازار هند معرفی کرد. این اولین اسمارت فون سری F است و نکته عجیب درمورد آن این است که در واقع همان M31 است با اسمی جدید! به نظر می رسد که سامسونگ هیچ قصدی ندارد که محصولات سری میان رده خود را ساده کند. حالا با این دستگاه ما Galaxy A، Galaxy M و Galaxy F داریم که شباهت های بسیار زیادی با هم دارند. متوجه نمی شویم که چرا سامسونگ باید سری J را حذف می کرد.
به هر حال سری F به تازگی شروع به کار کرده و حالا به نظر می رسد که دستگاه جدیدی از این سری به F41 در بازار هند اضافه خواهد شد. این دستگاه شماره مدل SM-F127G دارد و بنابر سیستم نامگذاری سامسونگ این شماره مدل یعنی این دستگاه یا Galaxy F12 نام دارد یا Galaxy F12s
همچنین از نامگذاری این دستگاه مشخص است که با یک محصول اقتصادی روبرو خواهیم شد. تنها چیزی که باید مشخص شود این است که آیا سامسونگ دوباره محصولی از سری M را به عنوان عضو جدیدی از سری F به مردم معرفی می کند، یا محصول جدیدی را ساخته است. اگر قصد چنین کاری داشته باشد، شاید M21 را با این نام عرضه کند.
متاسفانه در حال حاضر هیچ اطلاعات دیگری راجع به این F12 یا F12s در دست نداریم. تنها چیزی که می دانیم این است که در راه بازار هند است و شماره مدل آن عبارت ذکر شده در بالا ست. حالا که روند اخبار شروع شده، به نظر می رسد که در آینده ای نزدیک اطلاعات بیشتری در این مورد به دستمان برسد.


مشاهده لیست قیمت به روز گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی جدید Galaxy F12 یا F12s سامسونگ در راه است


* الزامی
* الزامی