رندر های Galaxy S21 + Plus ساختمان دوربینی شبیه به S21 و نمایشگر تخت را نشان می دهند
یک‌شنبه 4 آبان 1399
موبايل
به نظر می رسد که سه گانه نسلی بعدی پرچمداران سامسونگ کامل شده است. هفته پیش رندر های مبتنی بر CAD دو پرچمدار Galaxy S21 و S21 Ultra را دیدیم.
به نظر می رسد که سه گانه نسلی بعدی پرچمداران سامسونگ کامل شده است. هفته پیش رندر های مبتنی بر CAD دو پرچمدار Galaxy S21 و S21 Ultra را دیدیم. حالا هم عکس های سه بعدی جدیدی منسوب به  Galaxy S21+ Plus در فضای مجازی منتشر شده است. چیزی که این تصاویر نشان می دهد این است که نسخه استاندارد و پلاس ساختمان دوربین یکسانی داشته و نسخه اولترا فقط ساختمان باکلاس تری دارد.
به نظر می رسد که این ساختمان دوربین جدید بخشی از فریم فلزی سراسر دستگاه است. همچنین به نظر می رسد با اینکه پنل شیشه ای بخش پشتی اندکی مورب است، ولی شیشه جلویی کاملا تخت است و از این نظر کاملا شبیه به S21 است. گفته می شود که حاشیه های اطراف نمایشگر در چهار طرف پنل یکسان است.
نمایشگر S21+ Plus همان پنل 6.7 اینچی S20+ Plus کنونی است ولی پنل تخت آن باعث شده که دستگاه عریض تر شود. این یعنی پرچمدار امسال 161.5 در 75.6 در 7.85 میلی متر است، در حالیکه همتای سال قبل 161.9 در 73.7 در 7.8 میلی متر بود.
سامسونگ همچنین امسال توانسته باتری بزرگتری در مدل امسال قرار دهد و گنجایش باتری را به 4800 میلی آمپر ساعت برساند که از باتری سال قبل 300 میلی آمپر ساعت رشد داشته است. البته سرعت شارژ آن 25 وات است و تغییری نکرده است.
طراحی دوربین سلفی هم تغییری نخواهد کرد، یعنی با همان حفره مرکزی نمایشگر روبرو خواهیم شد. کناره های دستگاه نیز تقریبا هیچ تغییری نکرده است و سینی سیمکارت ها در بالا، و پورت USB-C و اسپیکر هم در زیر و همچنین دکمه های فیزیکی صدا و پاور هم در سمت راست دستگاه تعبیه شده است.
سامسونگ احتمالا اوایل زمستان امسال خانواده Galaxy S21 را معرفی خواهد کرد و این یعنی از سال های قبل یک ماه زودتر اقدام به رونمایی پرچمدار خود خواهد کرد. دلیل این تغییر زمان بندی مشخص نیست ولی احتمالا باعث خواهد شد که عرضه اولیه دستگاه تا بهمن یا اسفند شروع شود.


مشاهده لیست قیمت به رور گوشی سامسونگ در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد رندر های Galaxy S21 + Plus ساختمان دوربینی شبیه به S21 و نمایشگر تخت را نشان می دهند


* الزامی
* الزامی