آیفون 12 ها در حالت دو سیمکارته از 5G پشتیبانی نمی کنند
چهارشنبه 30 مهر 1399
موبايل
به تازگی از صفحه فروش آنلاین اپل تصویری منتشر شده که جزئیاتی پیرامون همه محصولات کوپرتینویی ها را در بردارد
به تازگی از صفحه فروش آنلاین اپل تصویری منتشر شده که جزئیاتی پیرامون همه محصولات کوپرتینویی ها را در بردارد و در اینجا هم اطلاعاتی بسیار مهمی درباره شبکه 5G خانواده آیفون 12 به دستمان رسانده است. در این صفحه آمده که در هنگام استفاده از شبکه 5G نمی توانید از هر دو سیمکارت استفاده کنید. این یعنی یا می توانید یک سیمکارت عادی و eSIM با تکنولوژی 4G داشته باشید، و یا یکی از آن ها را 5G کنید. این یعنی ارتباط دو سیمکارتی به صورت خودکار iPhone 12 ها را تا سرعت 4G پایین می آورد.
این خبر توسط یکی از کاربرانی که توانسته بود به صفحه پرسش و پاسخی که برای خرده فروشان و اوپراتور هاست دست پیدا کند، منتشر شده است. در این صفحه به وضوح نوشته شده :"وقتی دستگاه در حالت دو سیمکارته است، شبکه 5G در هیچکدام از دو خط پشتیبانی نمی شود و سرعت به 4G LTE بازگردانده می شود. اگر مشتریان فقط از eSIM استفاده کنند و از اوپراتوری که 5G دارد استفاده کنند، می توانند به شبکه 5G دسترسی یابند."
بنابر حدس و گمان های کاربران احتمالا اپل تا قبل از پایان سال این مشکل را از طریق یک بروزرسانی نرم افزاری حل خواهد کرد، ولی به هر حال باید صبر کنیم و ببینیم که آیا واقعا این مشکل حل شدنی هست یا خیر.


قیمت روز انواع گوشی موبایل آیفون در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد آیفون 12 ها در حالت دو سیمکارته از 5G پشتیبانی نمی کنند


* الزامی
* الزامی