تصاویر Galaxy S21 و S21 Ultra تحول طراحی ساختمان دوربین را نشان می دهد
دوشنبه 28 مهر 1399
موبايل
با توجه به اینکه انتظار می رود شرکت سامسونگ نسل بعدی پرچمداران سری S خود را تا اوایل دی ماه معرفی کند، طبیعتا انتظار داریم که جزئیات بیشتری راجع به این اسمارت فون ها به دستمان برسد.
با توجه به اینکه انتظار می رود شرکت سامسونگ نسل بعدی پرچمداران سری S خود را تا اوایل دی ماه معرفی کند، طبیعتا انتظار داریم که جزئیات بیشتری راجع به این اسمارت فون ها به دستمان برسد. و حالا به لطف اخباری که @onleaks منتشر کرده و اولین تصاویر منتسب به Galaxy S21 و S21 Ultra را نشانمان داده، این جزئیات تا حدودی فاش شده است. در ضمن منبع این اخبار شایعه مراسم معرفی دی ماه را تایید می کند.
هر دو دستگاه از حفره نمایشگر های مرکزی استفاده می کنند و از این نظر همانند نسل قبلی هستند. همچنین گفته شده که S21 استاندارد از نمایشگر تخت 6.2 اینچی استفاده می کند و نسخه اولترا هم نمایشگری 6.7 تا 6.9 اینچی خواهد داشت که خمیدگی پنل آن از نسل قبلی بیشتر هم شده است.
در بخش پشتی هر دو دستگاه اما تغییراتی در بخش طراحی ساختمان دوربین می بینیم. ساختمان دوربین S21 در مقایسه با S20 بزرگتر شده و حالا به فریم دستگاه هم رسیده است. در این ساختمان سه لنز دوربین به صورت عمودی قرار گرفته و حالا چراغ فلش هم خارج از جزیره دوربین تعبیه شده است.
به غیر از این، طراحی دستگاه تا حد زیادی مشابه گلکسی قبلی است. در بخش بالایی دستگاه دو شیار میکروفون دیده می شود و ابعاد دستگاه نیز بدون برآمدگی دوربین 151.7 در 71.2 در 7.9 میلی متر است.
S21 Ultra هم ساختمان دوربین عجیب تری به خود گرفته که حالا در آن چهار لنز دوربین قرار گرفته است. درست مثل نسخه استاندارد، ساختمان دوربین این دستگاه نیز تا فریم کشیده شده و با آن مخلوط شه است.
ابعاد ثبت شده برای S21 Ultra دقیقا 165.1 در 75.6 در 8.9 میلی متر است و ساختمان دوربین هم 2 میلی متر بر ضخامت دستگاه می افزاید. همچنین به نظر می رسد شایعه تعبیه قلم S Pen در این سری از پرچمداران هم اشتباه است.
علاوه بر رندر های جدید، دو دستگاه S21 + Plus و S21 Ultra در وبسایت ریگولاتوری 3C کشور چین دیده شده اند. تنها اطلاعات مفیدی که در این وبسایت دیده شده این است که هر دو دستگاه می توانند از توان شارژ 25 واتی پشتیبانی کنند.
مدل های جدید Galaxy S از شارژر EP-TA800 استفاده می کنند که البته هفته گذشته وقتی این دستگاه را در وبسایت 3C دیدیم، این خبر تایید شده بود.


لیست قیمت روز انواع گوشی در بازار ایران 

نظرات کاربران در مورد تصاویر Galaxy S21 و S21 Ultra تحول طراحی ساختمان دوربین را نشان می دهد


* الزامی
* الزامی