قیمت PlayStation 5 و ابزار جانبی آن در هند فاش شد
یک‌شنبه 27 مهر 1399
گجت ها
شرکت سونی سرانجام قیمت کنسول PlayStation 5 و ابزار جانبی آن را برای شهروندان هندی مشخص کرد.
شرکت سونی سرانجام قیمت کنسول PlayStation 5 و ابزار جانبی آن را برای شهروندان هندی مشخص کرد. قیمت این کنسول طوری تعیین شده که در رقابت مستقیم با نسل بعدی کنسول های مایکروسافت یعنی Xbox است. لازم به ذکر است که قیمت کنسول های Xbox هم چندی پیش در این کشور اعلام شده بود.
PlayStation 5 مدل استاندارد 49990 روپیه قیمت گذاری شده است، در حالیکه نسخه دیجیتال این کنسول  با نام  PS5 Digital Edition  به مبلغ 39990  روپیه است.
برای ابزار های جانبی هم دسته بیسیم  پلی استیشن  5- DualSense قیمت 5990 روپیه دارد، هدفون بیسیم Pulse 3D هم 8590 روپیه است. دوربین HD جدید هم 5190 روپیه قیمت دارد و همچنین ریموت کنترل آن هم 2590 روپیه است. در آخر شارژر دسته ها نیز 2590 قیمت گذاری شده است.
شرکت سونی همچنین قیمت برخی از بازی هایی که در روز معرفی PS5 رونمایی می شوند هم اعلام کرده است. بازی های Demon’s Souls, Destruction Allstars و Marvel’s Spider-Man: Miles Morals – Ultimate Edition با قیمت 4999 روپیه به فروش می رسند. Sackboy a Big Adventure و Marvel’s Spider-Man: Miles Morals هم 3999 روپیه خواهد بود.
همانطور که گفتیم قیمت کنسول جدید سونی با نسل بعدی کنسول های مایکروسافت برابر است. Xbox Series X به قیمت 49990 دارد، در حالیکه نسخه کوچکتر Xbox Series S هم 34990 روپیه است. البته از با اینکه هر دو نسخه PS5 از نظر مشخصات فنی و سخت افزار استفاده شده کاملا شبیه هم هستند و تنها تفاوتشان نبود درایور دیسک در نسخه دیجیتالی است، Xbox Series S در برابر Xbox X پردازنده آهسته تر دارد، درایو اوپتیکال ندارد و حافظه داخلی آن هم نصف آن است.
متاسفانه تنها چیزی که در خبر امروز مشخص نبود، زمان عرضه آن است. سونی هنوز تصمیم نگرفته که چه زمانی کنسول های جدید خود را در کشور هند عرضه کند و تا مدتی بعد این اطلاعات را هم اعلام خواهد کرد. از طرف دیگر شرکت مایکروسافت زمان عرضه کنسول های خود را بیستم آبان ماه تعیین کرده است.

نظرات کاربران در مورد قیمت PlayStation 5 و ابزار جانبی آن در هند فاش شد


* الزامی
* الزامی