با Apple AirPods Studio آشنا شوید!
شنبه 19 مهر 1399
شرکت اپل چندی پیش هدفون های Bose, Logitech و Sonos را از فروشگاه های خود حذف کرد تا برای محصولات اپل و Beats جا داشته باشد.
شرکت اپل چندی پیش هدفون های Bose, Logitech و Sonos را از فروشگاه های خود حذف کرد تا برای محصولات اپل و Beats جا داشته باشد. محصولاتی مثل AirPods Studio که اولین هدفون روگوشی اپل است، البته به جز محصولات Beats.
این هدفون در دو مدل عرضه خواهد شد: یک مدل پریمیوم ساخته شده از چرم و فلز که برچسب قیمت 600 دلاری خواهد داشت، و یک نسخه ورزشی که 350 دلار خواهد بود. نسخه دوم برای گوشی های خود از پارچه استفاده کرده که البته با آهنربا به خود هدفون متصل شده اند، بنابراین عوض کردن آن با روکش های جدید بسیار ساده خواهد بود.
Apple AirPods Studio از جک هدفون 3.5 میلی متری استفاده نمی کند، بلکه در آن پورت USB-C به کار رفته که برای اتصال کابلی هم کاربرد دارد. این هدفون از سیستم ضدنویز فعالی یا ANC هم پشتیبانی می کند. همچنین گفته شده که هدفون ها می توانند برعکس شوند، یعنی هدفون تشخیص می دهد که کدام طرف روی گوشت راست یا گوش چپ قرار گرفته است.
لازم به ذکر است که هدفون جدید کوپرتینویی ها در مراسم 22 مهر ماه معرفی نخواهد شد، AirTags اپل هم همینطور. Jon Posser فاش کننده مطرح اسرار اپل مدعی شده که مراسم معرفی این هدفون تا بهار 1400 به تعویق افتاده است. AirTags مدتی است که سر زبان ها افتاده، هدف از ساخت این گجت، خلق یک ردگیر کوچک و قابل حمل است که می تواند از قابلیت های پیشرفته بلوتوث آیفون ها و تبلت های اپل استفاده کند.

نظرات کاربران در مورد با Apple AirPods Studio آشنا شوید!


* الزامی
* الزامی