ترتیب عرضه و معرفی گوشی های جدید اپل سری iPhone 12 مشخص شد
پنج‌شنبه 20 شهریور 1399
موبايل
بنابر زمانبندی های ارسال محصول SLP، وبسایت خبری Digitimes توانست متوجه این موضوع شود
که احتمالا دو نسخه از iPhone 12 ها از دو نسخه دیگر زودتر معرفی و عرضه خواهند شد. البته مدتی است که Digitimes تئوری تفاوت زمان عرضه را مطرح کرده است که با پیشبینی دیگری که توسط بلومبرگ منتشر شده، در تضاد کامل است.
اما همه تئوری ها و پیشبینی ها یک وجه اشتراک دارند و آن این است که هر چهار نسخه از آیفون های امسال به صورت همزمان عرضه نخواهند شد. بنابر اطلاعاتی که توسط تامین کنندگان قطعات منتشر شده، نسخه های 6.1 اینچی از iPhone 12 یعنی iPhone 12 Pro و iPhone 12 به موقع عرضه خواهد شد. قطعات این دستگاه ها در ماه جولای ارسال شده اند، در حالیکه نسخه های 5.4 و 6.7 اینچی از محصولات اپل تا نیمه دوم آگوست یعنی مرداد ماه، قطعات خود را دریافت نکردند.
برخی از کارشناسان معتقدند که نسخه های اقتصادی آیفون های امسال، یعنی نسخه 6.1 اینچی و نسخه 5.4 اینچی زودتر از بقیه عرضه خواهند شد، ولی به نظر ما چنین اتفاقی نخواهد افتاد. چرا که برای نشان دادن قدرت تکنولوژیک و همچنین ایجاد حاشیه سود بیشتر، اپل حداقل باید یکی از نسخه های پیشرفته و پریمیوم خود را زودتر عرضه کند و گزارش اخیر Digitimes هم چنین ادعایی را تایید می کند.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی اپل آیفون در ایران

نظرات کاربران در مورد ترتیب عرضه و معرفی گوشی های جدید اپل سری iPhone 12 مشخص شد


* الزامی
* الزامی