گوشی آیفون iPhone SE 2- 2020 حالا در هند تولید می شود
دوشنبه 10 شهریور 1399
موبايل
چند وقتی است شرکت اپل کشور هند را زیر نظر دارد تا تولید آیفون های خود را به این کشور منتقل کند
و هزینه انتقال محصولات خود به بازار این کشور را کمتر کند. بعد از اینکه اولین نسل از iPhone SE در سال 2017 در این کشور تولید شد. کمپانی کوپرتینویی تولیدات محلی خود را با مدل هایی مثل iPhone 6s و iPhone 7 و XR و همین اواخر iPhone 11 ادامه داده است.
از همین هفته، شرکت اپل تولید iPhone SE 2 -2020 را در کشور هند آغاز خواهد کرد و آن را به ششمین دستگاهی که به صورت محلی در این کشور تولید و عرضه می شود، تبدیل خواهد کرد. این خبر توسط یکی از صفحه های رسمی این کمپانی در کشور هند، تایید شده است. دومین نسل از SE های اپل حالا برچسب قیمت 35999 روپیه ای دارد و سایت Apple Days آن را به فروش می رساند. البته انتظار می رود که حالا که این دستگاه در محل ساخته می شود، قیمت آن پایین تر هم برود. انتظار می رود که نسخه های هندی از دومین نسل از SE های اپل، تا هفته های آینده به فروشگاه ها بیاید.
یکی از اصلی ترین دلایل علاقه سازندگان اسمارت فون به تولید محصولات خود در کشور هند، نرخ بالای مالیات واردات است که در این مورد به 20 درصد هم می رسد. همچنین گزارش شده که اپل قصد دارد 20 درصد از تولید آیفون های خود را از کشور چین، به هند منتقل کند.


بهترین قیمت اپل آیفون در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی آیفون iPhone SE 2- 2020 حالا در هند تولید می شود


* الزامی
* الزامی