تاریخ معرفی و عرضه iPhone 12 فاش شد
دوشنبه 27 مرداد 1399
موبايل
به لطف Jon Prosser یکی از تحلیلگران حوزه تکنولوژی تاریخ معرفی و عرضه iPhone 12 و iPad و Apple Watch بعدی شرکت اپل فاش شد.
به لطف Jon Prosser یکی از تحلیلگران حوزه تکنولوژی تاریخ معرفی و عرضه iPhone 12 و iPad و Apple Watch بعدی شرکت اپل فاش شد. او در این کار سابقه خوبی دارد، چون اون بود که تاریخ معرفی iPhone SE را در مارس گذشته اعلام کرده بود.
بنابر اطلاعاتی که او فاش کرده، کمپانی اپل مراسم معرفی iPhone 12 و iPhone 12 Pro ها را در یک و از روز بیست و یکم مهر ماه برگزار خواهد کرد. بعد از آن این کمپانی پیش خرید نسخه های غیر پرو از آیفون های جدید خود را در همان هفته شروع میکند و از هفته بعدش یعنی در روز بیست و هشتم مهر ماه آن ها را عرضه و ارسال می کند. نسخه های پرو از این آیفون ها اما در آبان ماه عرضه خواهند شد.
Prosser همچنین مدعی است که مراسم معرفی نسل بعدی از iPad 10.2 های اقتصادی و Apple Watch Series 6 در هفدهم شهریور ماه برگزار خواهد شد. البته این کمپانی مراسم بزرگی برایشان تدارک ندیده و قصد دارد آن ها را به صورت خبری معرفی کند.
انتظار می رود که کمپانی اپل امسال چهار iPhone 12 جدید رونمایی کند. iPhone 12 Pro و Pro Max در کنار نسخه های استاندارد iPhone 12 و iPhone 12 Max.
مشاهده لیست قیمت به روز گوشی در ایران 

نظرات کاربران در مورد تاریخ معرفی و عرضه iPhone 12 فاش شد


* الزامی
* الزامی