محافظ نمایشگر Mate 40 Pro هواوی جزئیاتی از این پرچمدار را فاش می کند
سه‌شنبه 14 مرداد 1399
موبايل
شرکت هواوی به طرفدارانش قول داده که در معرفی و عرضه سری پرچمداران Mate 40 هیچ تاخیری اتفاق نخواهد افتاد و از این رو انتظار می رود که این دستگاه تا اواخر تابستان یا اوایل پاییز معرفی شود.
شرکت هواوی به طرفدارانش قول داده که در معرفی و عرضه سری پرچمداران Mate 40 هیچ تاخیری اتفاق نخواهد افتاد و از این رو انتظار می رود که این دستگاه تا اواخر تابستان یا اوایل پاییز معرفی شود. تاکنون تنها شایعات و اخبار ضد و نقیضی راجع به اعضای این خانواده شنیده ایم، ولی امروز اخبار بزرگی در مورد نسخه پرو این سری فاش شده. با توجه به تصاویر زنده ای که از محافظ نمایشگر Huawei Mate 40 Pro فاش شده، این دستگاه یک نمایشگر 6.6 اینچی با لبه های خمیده دارد و تقریبا هیچ حاشیه ای در کناره های آن دیه نمی شود و در ضمن برای دوربین سلفی هم شیاری در آن ایجاد نشده است!
اینطور که مشخص است، Mate 40 Pro هم مثل نسخه استاندارد این سری از طراحی نمایشگر بریده استفاده نخواهد کرد.
دستگاه های سری Mate هوآوی  همواره از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های جهان استفاده کرده اند و همانطور که مقامات این کمپانی هم تایید کرده اند. این سری از پرچمداران هواوی بر خلاف سری P که روی تصویر برداری تمرکز کرده اند، آخرین تکنولوژی دنیا را در یک دستگاه جمع کرده اند.
این یعنی امکان دارد که برای اولین بار در دنیا، اسمارت فونی را ببینیم که از دوربین سلفی زیر نمایشگر استفاده می کند. این تکنولوژی تاکنون تنها در آزمایشگاه های سازندگان اسمارت فون در دسترس بوده است. البته این احتمال هم وجود دارد که Mate 40 Pro از همان سیستم دوربین سلفی جهنده قدیمی استفاده کند، بنابراین هنوز نمیتوان از تکنولوژی و طراحی این پرچمدار مرموز نظر قطعی داد.

 مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد محافظ نمایشگر Mate 40 Pro هواوی جزئیاتی از این پرچمدار را فاش می کند


* الزامی
* الزامی