تاریخ عرضه و معرفی سری گوشی های آیفون 12 مشخص شد
سه‌شنبه 7 مرداد 1399
موبايل
گمانه زنی و انتشار اخباری جدید از زمان معرفی و عرضه آیفون های جدید اپل با نام iPhone 12
بنابر ادعای یکی از افشا کننده های معتبر اسرار و اطلاعات کمپانی اپل، خانواده پرچمدار iPhone 12 در تاریخ هجدهم شهریور ماه معرفی خواهد شد و Apple Watch Series 6 نیز در کنار آن ها خواهد بود. همچنین این افشا کننده ادعا کرده که iPad Pro جدید، Apple Glass مرموز و MacBook هایی با چیپست اختصاصی اپل در روز ششم آبان ماه معرفی خواهند شد.
با اینکه هنوز هیچ خبری تایید نشده، ولی با توجه به زمانبندی های معرفی محصول در سال های قبل می توان به این تاریخ ها اعتماد کرد. سال گذشته خانواده iPhone 11 روز سه شنبه بیستم شهریور ماه معرفی شد و امسال هم هجدهم شهریور ماه سه شنبه است. اپل علاقه زیادی دارد که همه چیز طبق زمانبندی پیش برود. علاوه بر این ادعا شده که iPad های جدید و پد شارژ بیسیم AirPower و AirPod ها به زودی روانه بازار خواهند شد. لازم به ذکر است که به خاطر شیوع ویروس کرونا این مراسم به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.
ششم آبان ماه، به احتمال زیاد MacBook جدید و MacBook Pro 13 را خواهیم دید و گفته شده که هر دو دستگاه از چیپست های خانگی اپل بهره می گیرند و همچنین Apple Glass و iPad Pro های جدید هم در این مراسم به بینندگان نمایش داده خواهد شد.
این تاریخ های اعلام شده با شایعاتی که در گذشته منتشر شده بود همخوانی دارد، بنابراین حداقل می توان گفت که با توجه به اطلاعات کنونی باید در این روز ها منتظر برگزاری معرفی محصولات اپل باشیم.مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد تاریخ عرضه و معرفی سری گوشی های آیفون 12 مشخص شد


* الزامی
* الزامی