Galaxy A51 و Galaxy A71 قابلیت های جدید تصویر برداری دریافت می کنند
چهارشنبه 25 تیر 1399
موبايل
امروز شرکت سامسونگ بروزرسانی های نرم افزاری جدید برای دستگاه های خود منتشر کرده و اینبار گیرنده آن ها Galaxy A51 و Galaxy A71 هستند.
امروز شرکت سامسونگ بروزرسانی های نرم افزاری جدید برای دستگاه های خود منتشر کرده و اینبار گیرنده آن ها Galaxy A51 و Galaxy A71 هستند. این دو محصول در حال حاضر محبوب ترین دستگاه های این کمپانی کره ای هستند. از اینرو سامسونگ تمام تلاش خود را می کند تا از نظر نرم افزاری از آن ها پشتیبانی بهتری داشته باشد.
تا حالا هم در این امر موفق بوده. سامسونگ قابلیت هایی مثل Single Take، My Filters و Night Hyperlapse را وارد این میان رده ها کرده است، قابلیت هایی که در گذشته تنها در پرچمداران دیده شده بود. البته کیفیت لنز های این دو میان رده، اصلا به اندازه پرچمداران نیست ولی ممکن است برخی از کاربران این ویژگی های جدید را سودمند بدانند.
در این بسته بروزرسانی Quick Share و Music Share هم وجود دارد و اپلیکیشن های کیبورد و گالری هم آپدیت خواهند شد. حالا مستقیما می توانید متن ها را به زبان های مختلف ترجمه کنید و با کشیدن دو انگشت به راست و چپ، عملیات undo و redo را انجام دهید. به اپلیکیشن گالری هم قابلیت Clean View و Quick Crop اضافه شده است.
علاوه بر این می توانید انتظار داشته باشید که این بسته عملکرد سیستمی دستگاه را هم بهبود ببخشد، امنیت دستگاه نیز ارتقا خواهد یافت. شماره مدل این بسته جدید برای آ51 کد A515FXXU3BTF4 دارد و برای A71 هم A715FXXU2ATG1 می باشد.مشاهده لیست قیمت بروز گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد Galaxy A51 و Galaxy A71 قابلیت های جدید تصویر برداری دریافت می کنند


* الزامی
* الزامی