PlayStation 5 تا پاییز امسال در هند عرضه خواهد شد
دوشنبه 16 تیر 1399
گجت ها
کنسول بازی پلی استیشن 5 - PS5 که ماه گذشته به صورت آنلاین معرفی شده بود، تا پایان سال 2020 در کشور هند عرضه خواهد شد
PlayStation 5 که ماه گذشته به صورت آنلاین معرفی شده بود، تا پایان سال 2020 در کشور هند عرضه خواهد شد، این خبر بنابر تبلیغات منتشر شده در وبسایت های Flipkart و Amazon.in به دست ما رسیده است.
البته هیچکدام از این دو وبسایت قسمت یا تاریخ دقیق عرضه PS5 را اعلام نکرده اند ولی استفاده از عبارت "اواخر 2020" نشان دهنده آن است که این کنسول جدید تا پاییز امسال به بازار های این کشور روانه خواهد شد.
در صفحات تبلیغاتی که در این دو فروشگاه آنلاین منتشر شده، هم می توان نسخه استاندارد و هم نسخه دیجیتال از این کنسول را مشاهده کرد و این یعنی هر دو نسخه در این کشور به فروش خواهد رسید.
این صفحه همچنین شامل دسته های جدید DualSense Wireless نیز هستند و در کنار آن ها چهار لوازم جانبی PS5 هم تبلیغ شده که شامل هدست های PULSE 3D Wireless، کنترل Media Remote، ایستگاه شارژ DualSense و دوربین های HD Camera می شود.
علاوه بر این، این صفحه برخی از بازی هایی که برای PlayStation 5 معرفی شده بود را هم آورده که شامل بازی های بزرگی مثل Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7, Demon’s Souls, Ratchet & Clank: Rift Apart, Sackboy A Big Adventure, Destruction AllStars و Returnal می شود.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع کنسول بازی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد PlayStation 5 تا پاییز امسال در هند عرضه خواهد شد


* الزامی
* الزامی