اختصاصی: اولین تصاویر Honor 30 Lite با دوربین سه گانه 48 مگاپیکسلی
چهارشنبه 4 تیر 1399
موبايل
انتظار می رود که تا ماه آینده کمپانی Honor از Honor 30 Youth در کشور چین رونمایی کند و احتمال می رود که همین دستگاه با نام Honor 30 Lite به بازار های جهانی هم عرضه شود.
انتظار می رود که تا ماه آینده کمپانی Honor از Honor 30 Youth در کشور چین رونمایی کند و احتمال می رود که همین دستگاه با نام Honor 30 Lite به بازار های جهانی هم عرضه شود. البته هنوز هیچ خبر رسمی از طرف آنر در رابطه با 30 Lite منتشر نشده ولی امروز مشخصات فنی این دستگاه فاش شد و حالا تصاویر زنده ای از طرف یک منبع قابل اطمینان به دست ما رسیده که طراحی این دستگاه را به طور کامل نشان می دهد.
البته این عکس تنها طراحی بخش پشتی Honor 30 Lite را فاش می کند و رنگ آمیزی جالب آن را که شبیه به طلوع خورشید است را نشان می دهد. بخش پشتی دستگاه یک ساختمان دوربین مستطیلی هم دارد که در بخش بالا و سمت چپ 30 Lite قرار گرفته و سه لنز دوربین و یک چراغ LED در آن قرار گرفته است.
متنی که در بخش پایینی و سمت راست این ساختمان دوربین نوشته شده، تایید می کند که دوربین اصلی این دستگاه یک سنسور 48 مگاپیکسلی است و قابلیت هوش مصنوعی هم به دوربین کمک می کند.
طراحی این محصول به طور کلی شباهت زیادی با Huawei Enjoy Z 5G دارد که البته نکته عجیبی هم نیست. چرا که مشخصات فنی Honor 30 Lite هم کاملا شبیه به Enjoy Z 5G است و تنها تفاوت آن ها در وزن آن هاست. Honor 30 Lite فقط 10 گرم از Enjoy Z سنگین تر است.
Huawei Enjoy Z 5G ماه گذشته در کشور چین معرفی شد و امروز کمپانی سازنده هم Enjoy 20 Pro را معرفی کرد که در واقع نام دیگر Enjoy Z 5G است و تنها برای فروشگاه های آفلاین عرضه می شود.

مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد اختصاصی: اولین تصاویر Honor 30 Lite با دوربین سه گانه 48 مگاپیکسلی


* الزامی
* الزامی