آپدیت Galaxy A51 قابلیت های جدید به دوربین اضافه می کند.

سه‌شنبه 3 تیر 1399
موبايل
کمپانی سامسونگ چند ماه پیش Galaxy A51 را معرفی کرد و از آن موقع با بسته های امنیتی و چند آپدیت نرم افزاری از این دستگاه پشتیبانی کرد.
کمپانی سامسونگ چند ماه پیش Galaxy A51 را معرفی کرد و از آن موقع با بسته های امنیتی و چند آپدیت نرم افزاری از این دستگاه پشتیبانی کرد. در  اردیبهشت، رابط کاربری به OneUI 2.1 به روز رسانی شد ولی چند ویژگی در بخش دوربین در آن وجود نداشت. حالا اما کمپانی سازنده کره ای این مشکل را حل کرده است.
این بسته به روز رسانی شماره مدل A515FXXU3BTF4 / A515FOLM3BTE8 / A515FXXU3BTE7 دارد و حجم آن هم حدود 340 مگابایت است. علاوه بر بهبود های نرم افزاری و ثبات سیستم و رفع باگ ها، قابلیت های جدیدی مثل Singla Take, My Filters و Night hyperlapse به دوربین اضافه شده است.
قابلیت Singla Take ویدیویی کوتاه از یک لحظه جالب ضبط می کند و بعد سیستم هوش مصنوعی انواع مختلفی از عکس، گیف و ویدیو های کوتاه با افکت های مختلف می سازد تا کاربر به راحتی آن ها را در شبکه های اجتماعی پست کند. My Filters به کاربر این امکان را می دهد تا با استفاده از استایل ها و افکت های مختلف، استایل عکاسی مخصوص به خود را ایجاد کند. قابلیت Night Hyperlapse هم دقیقا همان چیزی است که نامش اشاره می کند، یعنی ایجاد ویدیو های هایپرلپس با استفاده از Night Mode.
این بسته به روز رسانی برای اولین بار برای کاربران مالزی منتشر شد ولی انتظار می رود در روز های آینده A51 های سایر کشور های دنیا هم آن را دریافت کنند. این آپدیت شامل بسته امنیتی تا ژوئن 2020 هم می شود که با بهبود های نرم افزاری و عملکردی هم همراه شده است.

مشاهده بهترین قیمت روز انواع گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد آپدیت Galaxy A51 قابلیت های جدید به دوربین اضافه می کند.


* الزامی
* الزامی