انتشار خبر های تازه پیرامون طراحی و نمایشگر های iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max
شنبه 31 خرداد 1399
موبايل
بر اساس لیستی که توسط حساب کاربری DSCC Ross Young در توییتر منتشر شده، iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max از نمایشگر هایی با نرخ ریفرش 120 هرتزی استفاده خواهند کرد.
بر اساس لیستی که توسط حساب کاربری DSCC Ross Young در توییتر منتشر شده، iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max از نمایشگر هایی با نرخ ریفرش 120 هرتزی استفاده خواهند کرد. لیستی که در این پست منتشر شده، شامل دستگاه هایی است که نمایشگر 120 هرتزی دارند و از جمله آن ها می توان به Huawei Mate 40 اشاره کرد که مدتی است شایعات و اخبار زیادی پیرامونش منتشر می شود و در پاییز امسال و حوالی معرفی آیفون های جدید، رونمایی خواهد شد.
وقتی بیشتر به این لیست دقت می کنیم، متوجه می شویم که تنها نسخه های Pro از آیفون های امسال نرخ ریفرش بیشتر از حد معمول خواهند داشت و iPhone 12 های استاندارد چه از نوع LCD باشند چه OLED، با همان نرخ ریفرش 60 هرتزی عرضه خواهند شد.
بنابر ادعای منبعی در یک شرکت تامین کننده قطعات آیفون های جدید، سری iPhone 12 امسال بدنه های باریک تری خواهند داشت. گفته می شود که iPhone 12 Pro Max با نمایشگر 6.7 اینچی، تنها ضخامت 7.4 میلی متری خواهد داشت که نسبت به ضخامت 8.1 میلی متری iPhone 11 Pro Max پیشرفت قابل ملاحظه ای است.
کاهش ضخامت دستگاه به معنای کاهش گنجایش باتری نیست، چرا که آیفون قصد دارد از تکنولوژی چند لایه مادربرد استفاده کند و حتی می تواند گنجایش باتری آیفون های جدید را نسبت به قبل اندکی بیشتر کند. البته یک منبع آگاه مدعی شده که هیچکدام از مدل های iPhone 12 باتری بیشتر از 4400 میلی آمپر ساعتی نخواهند داشت ولی با اینحال از باتری 3969 میلی آمپر ساعتی iPhone 11 Pro Max هم بیشتر است.
در آخر هم لازم به ذکر است که بر اساس ادعای Dan Ives، نویسنده Wedbush Securities، در جعبه آیفون 12 های امسال هیچ هدفونی قرار نخواهد نگرفت. گزارش شده که این اقدام برای افزایش فروش AirPod هاست و منجر به فروش 20 میلیونی این هدفون ها خواهد شد.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع اپل آیفون در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد انتشار خبر های تازه پیرامون طراحی و نمایشگر های iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max


* الزامی
* الزامی