Honor در آینده ای نزدیک X10 Max و X10 Pro را معرفی خواهد کرد
چهارشنبه 28 خرداد 1399
موبايل
بر اساس اخباری که به تازگی فاش شده، Honor قصد دارد که سری X10 خود را گسترش دهد. این کمپانی در حال تولید دو عضو جدید به نام های Honor X10 Max و X10 Pro است
بر اساس اخباری که به تازگی فاش شده، Honor قصد دارد که سری X10 خود را گسترش دهد. این کمپانی در حال تولید دو عضو جدید به نام های Honor X10 Max و X10 Pro است اما به خاطر مشکلات در تامین قطعات اولیه، آن ها را به صورت همزمان عرضه نخواهد کرد.
ظاهرا برنامه این بوده که Honor X10 Max با چیپست های Dimensity 1000+ تولید شود، ولی به دلیل کمبود این چیپست ها، Honor مجبور شده که از چیپ های Dimensity 800 استفاده کند.
یک منبع دیگر مدعی شده که تنها تفاوت این دو دستگاه در اندازه نمایشگر های آن هاست، Honor X10 Max یک نمایشگر 7.09 اینچی دارد و به یکی از بزرگترین اسمارت فون های صنعت تبدیل خواهد شد.
از طرف دیگر اما گفته شده که Honor X10 Pro نمایشگری با اندازه "عادی" خواهد داشت و از آنجایی که کلمه "عادی" اندکی مبهم است، احتمال دارد که نمایشگر این دستگاه به اندازه Honor X10 باشد و یک پنل 6.63 اینچی Full HD+ داشته باشد. هنوز هیچ تاریخ معرفی یا عرضه ای برای این دو دستگاه اعلام نشده است ولی انتظار می رود که در آینده ای نزدیک اخبار بیشتری پیرامون آن ها بشنویم.


بهترین قیمت به روز و آنلاین انواع گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد Honor در آینده ای نزدیک X10 Max و X10 Pro را معرفی خواهد کرد


* الزامی
* الزامی