Redmi 9A مجوز های FCC را دریافت کرد
دوشنبه 26 خرداد 1399
سال گذشته، شیائومی Redmi 8A را به عنوان جایگزین ارزان تری برای Redmi 8 معرفی و عرضه کرد، در حالیکه امسال، Redmi 9 دو جایگزین ارزان تر خواهد داشت که 9C و 9A نام خواهند داشت.
سال گذشته، شیائومی Redmi 8A را به عنوان جایگزین ارزان تری برای Redmi 8 معرفی و عرضه کرد، در حالیکه امسال، Redmi 9 دو جایگزین ارزان تر خواهد داشت که 9C و 9A نام خواهند داشت. حالا یک اسمارت فون با شماره مدل M2006C3LG در پایگاه داده FCC رویت شده و اگر پیش بینی ها صحیح باشد، این دستگاه باید همان Redmi 9A باشد.
اطلاعات این لیست کاملا محدود و مبهم است و به جز باتری 4900 میلی آمپر ساعتی با توان شارژ 10 واتی، اطلاعات دیگری را فاش نمی کند. همچنین مشخص شده که این دستگاه از رابط کاربری MIUI 12 بهره خواهد برد و در ادامه طرح هایی از آن هم نشان داده شده که می توان جایگاه آنتن ها، محل قرارگیری نام برند و اجزای مختلف در بدنه دستگاه را مشاهده کرد.
Redmi 8A سال گذشته، نسبت به نسخه استاندارد آن سری چند قابلیت را نداشت که از جمله آن ها می توان به حذف سنسور سنجش عمق 2 مگاپیکسلی و حافظه رم 2 گیگابایتی برای مدل پایه اشاره کرد. امسال اما انتظار می رود که نسخه پایه حافظه رم 3 گیگابایتی داشته باشد، اما در بخش پشتی بر خلاف دوربین چهارگانه Redmi 9، تنها یک لنز دوربین خواهد داشت.مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد Redmi 9A مجوز های FCC را دریافت کرد


* الزامی
* الزامی