با قیمت و مشخصات دستبند هوشمند می بند 5 شیائومی آَنا شوید
یک‌شنبه 25 خرداد 1399
گجت ها
دستبند هوشمند جدید شیائومی Mi Band 5 با نمایشگر بزرگ و شارژر مغناطیسی معرفی شد
جدیدترین عضو از محبوب ترین خانواده مچبند های هوشمند از راه رسید، Mi Band 5 نسبت به نسل قبلی اش ارتقای بسیار خوبی داشته است. همچنین شیائومی توانسته قیمت مچبند خود را بدون تغییر نگه دارد و نسخه بدون NFC را 26 و قیمت NFC دار را 30 دلار تعیین کرده است.
اولین ارتقای بزرگ این سری نسبت به  Mi Band 4 ، استفاده از نمایشگر AMOLED است که حالا از 0.95 به 1.1 اینچ رسیده است. این نمایشگر می تواند با انواع مختلفی از دستبند های رسمی یا شخص ثالث شخصی سازی شود و همچنین تعداد زیادی تم هم برای آن ساخته شده است.
مجموعه سنسور ها تغییری نکرده، شتاب سنج، سنسور ضربان قلب، بارومتر و ژیروسکوپ در این گجت به کار رفته و شایعات پیرامون سنسور اندازه گیری اکسیژن خون هم اشتباه از آب در آمده است. نرم افزار اما با پیشرفت های خوبی همراه شده و حالا شیائومی 11 "حالت حرفه ای" در آن گنجانده است. این حالت ها، طراحی زیبایی دارند که با جزئیات و امکانات خوب همراه شده است. به عنوان مثال، Mi Band 5 می تواند به صورت خودکار پنج نوع شنای مختلف را شناسایی کند. خود گجت هم می تواند تا عمق 50 متری آب را دوام آورد.
قابلیت PAI یا اطلاعات فعالیت شخصی هم در این دستگاه گنجانده شده که به کاربر دید بهتری در رابطه با تاثیر ورزش بر سلامتی کلی بدن می دهد.
سنسور ضربان قلب هم بسیار بهبود یافته است و حالا می تواند ضربان غیر عادی را تشخیص داده و به شما اخطار دهد، درست مثل Apple Watch های اپل. در کنار آن، سنسور PPG جدید 50 درصد دقیق تر از نسل قبلی عمل می کند.
وقتی صحبت از نظارت بر خواب کاربر می شود، Mi Band 5 حالا می تواند داده های مرتبط با REM کاربر را هم استخراج کند.
یک نسخه NFC از این مچبند هم ساخته شده که برای پرداخت های آنی کاربرد دارد. گفته شده که یک دستیار صوتی هم در این مچبند ها حضور دارد، ولی مشخص نیست که عملکرد آن بیرون از خاک چین چطور خواهد بود.
شیائومی ضمانت داده که می بند 5 می تواند با یک بار شارژ 14 روز دوام آورد. سیستم شارژ هم بهبود یافته و حالا به صورت مغناطیسی به بخش پشتی مچبند متصل می شود، بنابراین دیگر نیازی نیست که برای شارژر، بخش اصلی مچبند را از دسته جدا کنید.
گفته می شود که از تاریخ بیست و نهم خرداد ماه، فرایند فروش این مچبند در کشور چین با قیمت 189 یوان برای نسخ معمولی و 229 یوان برای نسخه مجهز به NFC، آغاز خواهد شد.مشاهده قیمت انواع دستبند هوشمند در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد با قیمت و مشخصات دستبند هوشمند می بند 5 شیائومی آَنا شوید


* الزامی
* الزامی