قیمت PS5 - Sony PlayStation 5 در وبسایت آمازون لو رفت
جمعه 23 خرداد 1399
سونی تا ساعاتی دیگر یک مراسم آنلاین را برگزار خواهد کرد و در آن برای اولین بار بازی های PlayStation 5 را معرفی کرده و به نمایش خواهد گذاشت.
سونی تا ساعاتی دیگر یک مراسم آنلاین را برگزار خواهد کرد و در آن برای اولین بار بازی های PlayStation 5 را معرفی کرده و به نمایش خواهد گذاشت. این کمپانی، چندی پیش مشخصات فنی PS5 را اعلام کرده بود، ولی هنوز خبری از قیمت آن نبود. با این حال، این کنسول بازی جدید در وبسایت آمازون بریتانیا رویت شد و برچسب قیمت 599.99 پوندی هم برای آن انتخاب شده بود که به دلار حدود 760 دلار می شود. سایر لیست ها هنوز خالی هستند و قیمت هم بسیار دقیق نوشته شده، بنابراین احتمالا صحت دارد.
چیزی که اعتبار این قیمت و صفحه را بیشتر می کند، این است که این صفحه بعد از دقایقی حذف شد. برخی از کاربران تیزبین توانستند از این صفحه اسکرین شات بگیرند و حالا متوجه شدیم که PlayStation حافظه 2 ترابایتی دارد، یکی از کاربران حتی موفق شد این دستگاه را سفارش دهد.
نکته جالب اینجاست که نسخه های 1 و 2 ترابایتی، قیمت یکسانی دارند و به احتمال زیاد بعد از شروع فروش، این قیمت متفاوت خواهد شد. احتمال می رود که آمازون تنها قیمت نسخه پایه را داشته و به اشتباه آن را برای هر دو نسخه به کار برده است.


مشاهده قیمت انواع کنسول های بازی در بازار ایران

چندی پیش، شرکت سونی هم تایید کرد که PlayStation 5 حدود 825 گیگابایت حافظه خواهد داشت، ولی مشخص است که کمپانی به حافظه قابل استفاده و در دسترس کاربر اشاره می کرده است.
علاوه بر این، Amazon UK برخی از بازی های PlayStation 5 را نیز با قیمت 69.99 پوند یا 90 دلار به نمایش گذاشته بود. البته لازم به ذکر است که این صفحه ها نیز تنها یک تیزر هستند و شامل هیچ اطلاعات دیگری نمی شوند.
تا برگزاری مراسم معرفی PS5 چند ساعت بیشتر زمان نمانده و امیدواریم که اطلاعات بیشتری راجع به قیمت و نحوه عرضه این کنسول بازی محبوب به دست آوریم.

نظرات کاربران در مورد قیمت PS5 - Sony PlayStation 5 در وبسایت آمازون لو رفت


* الزامی
* الزامی