آپدیت های جدید Galaxy Buds و Buds + Plus به گوشی ویجت اضافه می کنند
چهارشنبه 14 خرداد 1399
موبايل
سامسونگ به تازگی برای Galaxy Buds و Buds + Plus بسته های به روز رسانی جدیدی منتشر کرده که برای این دو هدفون بیسیم ویجت های را به ارمغان می آورد.
سامسونگ به تازگی برای Galaxy Buds و Buds + Plus بسته های به روز رسانی جدیدی منتشر کرده که برای این دو هدفون بیسیم ویجت های را به ارمغان می آورد. ویجت هایی که با اسمارت فون اضافه می شوند، دو نوع هستند، یکی برای نشان دادن مقدار باتری هدست ها و کیس شارژر آن هاست و دیگری هم برای روشن کردن قابلیت Ambient Sound و قفل کردن تاچپد آن هاست.
شما می توانید پس زمینه ویجت ها را به رنگ سفید یا سیاه در آورید و همچنین می توانید شفافیت آن ها را به حد مورد نیاز کم و زیاد کید. همچنین می توانید تم ویجت ها را به صورت خودکار با تم اسمارت فون سازگار کنید، این یعنی اگر تم را به حالت تاریک تغییر دهید، ویجت ها نیز به صورت خودکار به رنگ مشکی در می آیند.
برای دانلود بسته های آپدیت جدید Galaxy Buds و Galaxy Buds + Plus می توانید از فروشگاه گوگل پلی استفاده کنید تا ویجت ها برای شما نیز نمایان شوند. اما لازم به ذکر است که این بسته به روز رسانی هنوز برای همه کاربران در دسترس نیست و مدتی طول می کشد تا برای همه دستگاه ها منتشر شود.


مشاهده قیمت به روز و آنلاین Galaxy Buds + Plus در ایران

نظرات کاربران در مورد آپدیت های جدید Galaxy Buds و Buds + Plus به گوشی ویجت اضافه می کنند


* الزامی
* الزامی