سونی مراسم معرفی دیگری برای PlayStation 5 - PS5 ترتیب داده است
یک‌شنبه 11 خرداد 1399
گجت ها
سونی به تازگی جزئیات زیادی راجع به مسونی به تازگی جزئیات زیادی راجع به مشخصات فنی PlayStation 5 را فاش کرده
سونی به تازگی جزئیات زیادی راجع به مشخصات فنی PlayStation 5 را فاش کرده ولی قصد دارد یک مراسم معرفی دیگری هم تا چند روز آینده برگزار کند و حالا هم تبلیغاتی برای آن ترتیب داده است. این مراسم راس ساعت 1 بعد از ظهر به وقت گرینویچ در روز پنجشنبه پانزدهم خرداد ماه و به صورت آنلاین از طریق وبسایت رسمی PlayStation برگزار خواهد شد.
در این تبلیغات آمده که بر خلاف مراسم قبلی که به نکات تکنیکی و مشخصات فنی PS5 توجه شده بود، در این مراسم تمرکز اصلی روی بازی و تجربه کاربری و قابلیت های عملی دستگاه خواهد بود.

برای همین است که بسیار هیجان زده ام که با شما این خبر را بدهم که به زودی می توانیم برای اولین به بازی هایی که بعد از معرفی PlayStation 5 عرضه می شوند، نگاهی بیندازیم. بازی هایی که برای PS5 طراحی شده اند توسط بهترین استودیو های این صنعت توسعه یافته اند که هر یک شهرت جهانی دارند. تمام استودیو ها، چه کوچک و چه بزرگ، جدید و یا قدیمی، همگی به سختی کار کرده اند تا بازی هایی توسعه دهند که بتواند قدرت سخت افزاری PS5 را به خوبی نشان دهد.

لازم به ذکر است که این مراسم کاملا به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و جزو سری مراسم های آنلاینی خواهد بود که به معرفی اکوسیستم PS5 تعلق دارند.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع کنسول بازی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد سونی مراسم معرفی دیگری برای PlayStation 5 - PS5 ترتیب داده است


* الزامی
* الزامی