فروش فوق العاده 2 iPhone SE مدل جدید 2020 در کشور چین
دوشنبه 5 خرداد 1399
موبايل
بنابر جدیدترین تحقیقات از بازار های مختلف، اپل در صدد آن است تا بعد از بحران ویروس کرونا، موقعیت خود در کشور چین را بازپس بگیرد.
بنابر جدیدترین تحقیقات از بازار های مختلف، اپل در صدد آن است تا بعد از بحران ویروس کرونا، موقعیت خود در کشور چین را بازپس بگیرد. این کمپانی در ماه آپریل توانسته 3.9 میلیون نسخه از محصولات خود را در این کشور به فروش برساند که 24 درصد از آن ها نیز  2 iPhone SE جدید بودند.
آمار فروش محصولات در این ماه در مقایسه با ماه گذشته 160 درصد رشد داشته، اما با این حال نسبت به ماه مشابه سال گذشته، حدود 60 درصد کمتر است. این افزایش ناگهانی، چندان نکته عجیبی نیست چرا که کشور چین در حال عبور از بحران کرونا است و بازار های آن هم در حال بازگشت به حالت سابق هستند. فروش کلی اسمارت فون در این ماه، نسبت به ماه قبل 94 درصد بیشتر شده و فروش کلی آن ها نیز 40.8 نسخه بوده است.
نکته جالب اینجاست که برخی از فروشگاه ها از این قرنطینه سود خوبی برده اند. به عنوان مثال وبسایت Tmall کشور چین، در همین ماه، 40 درصد بیشتر از ماه مشابه 2019 فروش داشته است و همچنین در مقایسه با ماه مارس هم 33 درصد افزایش فروش داشته است.
سرویس های اپل هم به رشد خود ادامه داده اند، به عنوان مثال در ماه آپریل، کاربران آیفون ها مبلغ 1.53 میلیارد دلار را صرف سرویس های Apple Music و iCloud کرده اند که از ماه مارس، حدود 7 درصد رشد را نشان می دهد.
بنابر تحلیل های CINNO، آیفون SE جدید در نیمه های آپریل معرفی شد ولی با اینحال توانست 24 درصد از فروش آیفون ها در کشور چین را به خود اختصاص دهد.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد فروش فوق العاده 2 iPhone SE مدل جدید 2020 در کشور چین


* الزامی
* الزامی