بنچمارک های Redmi Note 10 با چیپست جدید Dimensity 820 رویت شد
سه‌شنبه 30 اردیبهشت 1399
موبايل
روز گذشته شرکت Mediatek یک چیپست جدید را معرفی کرد و شیائومی هم به تازگی مجوز های Redmi Note 10 را دریافت کرده است.
روز گذشته شرکت Mediatek یک چیپست جدید را معرفی کرد و شیائومی هم به تازگی مجوز های Redmi Note 10 را دریافت کرده است. حالا همان دستگاه با یک چیپست غیر رسمی Mediatek در Geekbench دیده شده است.
نزدیک به ده دستگاه که در پایگاه داده این بنچمارک اضافه شده، دارای شماره مدل M2004J7AC شیائومی است که همان شماره مدلی است که در لیست رگولاتوری چین در کنار M2004J7BC دیده ایم. مدل دارای حرف A اسم رمز "اتم" داشت، در حالیکه مدل B اسم رمز "بمب" داشت.
هر دو دستگاه از چیپست MT6875 مدیاتک استفاده می کنند که یک چیپ مجتمعی است که هنوز معرفی نشده و به احتمال زیاد همان Dimensity 820 است که تا چند روز آینده انتظار معرفی اش را داریم. این چیپ دارای هشت هسته است که فرکانس پایه آن 2.0 گیگاهرتز می باشد که البته در بنچمارک دیده شده. از طرف دیگر در لیست TENAA سرعت کلاک این چیپ 2.6 گیگاهرتز معرفی شده و به نظر می رسد که عدد دوم حداکثر سرعت هسته های این چیپست است. هر دو نسخه ای که در Geekbench دیده شده اند، رم 8 گیگابایتی و سیستم عامل اندروید 10 دارند.
امتیاز های بنچمارک این دو دستگاه نیز فاش شده اند که به این قرار است. امتیاز بخش تک هسته ای مدل Bomb حدود 640 و امتیاز بخش چند هسته ای آن هم حدود 2600 بود، در حالیکه مدل Atom در بخش چند هسته ای امتیاز کمتر و حدود 2400 را دریافت کرده است. وقتی به پایگاه داده و امتیاز های مختلف نگاهی انداختیم، متوجه شدیم که این امتیاز ها اندکی از چیپست پرچمدار نسل قبلی کوالکام یعنی اسنپدراگون 855 ضعیف تر هستند، این یعنی باید انتظار قدرت پردازشی خوبی از این دستگاه داشته باشیم.
انتظار می رود در آینده نزدیک و با معرفی رسمی Dimensity 820، اطلاعات بیشتری راجع به این چیپست را به دست آوریم. Redmi Note 10 هم به احتمال زیاد اندکی بعد از معرفی چیپست، معرفی و عرضه خواهد شد.


مشاهده بهترین قیمت  روز گوشی در باازر ایران 

نظرات کاربران در مورد بنچمارک های Redmi Note 10 با چیپست جدید Dimensity 820 رویت شد


* الزامی
* الزامی