قیمت آیفون 12 فاش شد
یک‌شنبه 14 اردیبهشت 1399
موبايل
پس از اطلاعاتی که در بازه طراحی و مشخصات آیفون های سری 12 منتشر شد حالا نوبت به قیمت گوشی اپل رسیده است
مدتی است که ذره ذره اخبار و اطلاعاتی راجع به سری آیفون های جدید اپل فاش می شود، تا کنون اطلاعاتی راجع به طراحی و مشخصات فنی را به دست آورده ایم و حالا نوبت به قیمت آن ها رسیده است.
بیایید اول با نسخه های پریمیوم شروع کنیم. iPhone 12 Pro با نمایشگر 6.1 اینچی خود با قیمت پایه 999 دلاری به فروش خواهد رسید، در حالیکه iPhone 12 Pro Max با نمایشگر عظیم 6.7 اینچی اش با برچسب قیمت 1099 دلاری به دست مشتریان خواهد رسید. این یعنی مدل های جدید دقیقا هم قیمت با مدل های سال گذشته به فروش خواهند رسید.
دوگانه اقتصادی از این خانواده، یعنی جانشین iPhone 11 با نمایشگر 6.1 اینچی و نسخه ای با نمایشگر 5.4 اینچی آن، به ترتیب با قیمت های 749 و 649 به فروش خواهند رسید. لازم به ذکر است که این دو نسخه هم از نمایشگر های OLED بهره خواهند برد و از تکنولوژی 5G هم پشتیبانی خواهند کرد. ساختمان دوربین دوگانه هم جزو مشخصات فنی این دو دستگاه است.
البته ممکنه است قیمت این محصولات تا زمان معرفی تغییر کند، اما اگر همین قیمت ها باقی بمانند، شاهد قیمت هایی جذاب و مناسب برای آیفون های جدید اپل هستیم. امسال در پرچمداران اندرویدی که از تکنولوژی 5G پشتیبانی می کردند، رشد قیمت قابل توجهی دیدیم، اما به نظر می رسد اپل قصد ندارد به خاطر چنین قابلیتی از مشتریان خود پول اضافی دریافت کند.
این منبع همچنین متذکر شده که به احتمال زیاد خانواده iPhone 12 اندکی دیرتر از حد معمول روانه بازار خواهد شد و دلیل آن هم شیوع ویروس کرونا در جهان است. بنابراین احتمالا در آبان یا آذر ماه امسال این آیفون های جدید را خواهیم دید.
مشاهده لیست قیمت به روز گوشی های اپل در بازار ایرام

نظرات کاربران در مورد قیمت آیفون 12 فاش شد


* الزامی
* الزامی