تولید انبوه iPhone 12 یک ماه به تاخیر افتاد
سه‌شنبه 9 اردیبهشت 1399
موبايل
بر اساس گزارشی که در روزنامه Wall Street Journal منتشر شده، کمپانی اپل روند تولید انبوه سری iPhone 12 خود را 1 ما به تعویق انداخت.
بر اساس گزارشی که در روزنامه Wall Street Journal منتشر شده، کمپانی اپل روند تولید انبوه سری iPhone 12 خود را 1 ما به تعویق انداخت. این یعنی نسل بعدی آیفون های اپل، اندکی دیرتر از همیشه معرفی و عرضه خواهد شد و احتمالا به اوایل آبان ماه خواهد رسید.
این گزارش، یک هفته بعد از گزارش یکی از کارکنان اپل، Ming-Chi Kuo منتشر شد که در آن گزارش هم آماده بود که اپل بر خلاف شایعات تولید انبوه آیفون 12 را یک ماه عقب خواهد انداخت.
گزارش این روزنامه همچنین اعلام کرده که اپل حدود 20 درصد، تولید خود از ماه جولای تا پایان امسال را کاهش خواهد داد.
گفته می شود که از زمان معرفی iPhone X در سال 2017، آیفون 12 بزرگترین تغییر ظاهری را خواهد داشت. این دستگاه طراحی جدید الهام گرفته از iPad Pro خواهد داشت و کناره های لبه دار و تخت و همچنین نمایشگر های بزرگتری خواهد داشت، به این صورت که یک مدل 5.4 اینچ، مدل بزرگتر 6.7 اینچ و مدل دیگر 6.1 اینچ خواهد بود. این دستگاه همچنین از تکنولوژی 5G پشتیبانی خواهد کرد، مدل پرو آن از دوربین LiDAR بهره خواهد برد و چیپ استفاده شده در آن هم بنا بر اعلام TSMC، چیپست 5 نانومتری A14 خواهد بود.


لیست قیمت به روز گوشی های اپل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد تولید انبوه iPhone 12 یک ماه به تاخیر افتاد


* الزامی
* الزامی