iPhone Pro 2020 کناره های تخت، بریدگی کوچکتر و تنوع بیشتر در اندازه نمایشگر خواهند داشت
جمعه 29 فروردین 1399
مجله بلومبرگ در جدیدترین گزارش خود، نقشه راه سال 2020 اپل را فاش کرد و راجع به محصولات مختلف این شرکت از جمله مدل های آیفون، HomePod، AirTag و چندین محصول دیگر صحبت کرد.
مجله بلومبرگ در جدیدترین گزارش خود، نقشه راه سال 2020 اپل را فاش کرد و راجع به محصولات مختلف این شرکت از جمله مدل های آیفون، HomePod، AirTag و چندین محصول دیگر صحبت کرد.
با آیفون ها شروع می کنیم، Bloomberg مدعی شده که اپل امسال چهار آیفون جدید معرفی خواهد کرد. دو آیفون لقب پرو خواهند داشت که در اصل جایگزین iPhone 11 Pro و iPhone 11 Pro Max خواهند شد، دو آیفون دیگر هم جایگزین های iPhone 11 استاندارد خواهند شد.
در این گزارش همچنین گفته شده که آیفون های جدید، طراحی شبیه به iPad Pro های کنونی با کناره های تخت و گوشه های زاویه دار داشته و از نظر طراحی به دوره iPhone 4 و iPhone 5 باز می گردند. این مدل های جدید همچنین نسبت به آیفون های کنونی بریدگی کوچکتری داشته و همچنین گفته شده که هدف اپل، حذف کلی این بریدگی تا چند سال آینده است.
بزرگترین مدل این سری یعنی Max هم از نمایشگر 6.5 اینچی کنونی، افزایش خواهد داشت. البته بلومبرگ اندازه دقیق را اعلام نکرده، ولی شایعات اخیر اعدادی حدود 6.7 اینچ را مطرح کرده اند، اگرچه در همین شایعات هم آمده که نسخه Pro کوچکتر به نمایشگر 6.1 اینچی مجهز خواهد شد.
درست مثل iPad Pro های 2020، مدل های Pro از آیفون های امسال هم سنسور LiDar خواهند داشت و قابلیت های واقعیت افزوده خود را گسترش خواهند داد. قدرت پردازشی آیفون های امسال هم افزایش خواهد یافت تا عملکرد واقعیت افزوده بهبود یابد.
گفته می شود که احتمالا به خاطر بحران جهانی کنونی، معرفی آیفون های جدید با تاخیر انجام شود، اگرچه این اسمارت فون ها مثل همیشه در پاییز امسال روانه بازار خواهند شد و تنها چند هفته دیر تر معرفی خواهند شد.
در کنار آیفون ها، بلومبرگ در گزارش خود مدعی شد که اپل در حال کار روی HomePod کوچکتر و ارزان تری است. HomePod کنونی توسط بسیاری از کارشناسان یکی از بهترین های بازار بود، ولی قیمت آن ها بالا و کارایی آن ها کم بود، مخصوصا در مقایسه با رقبایش که توسط آمازون و گوگل معرفی شده بودند. این مدل جدید می تواند در بازار بهتر ظاهر شود و در واقع اپل را به عنوان یکی از جدی ترین رقبای این حوزه معرفی کند.
AirTag که مدتی بود شایعات و اخباری درمورد آن می شنیدیم، سرانجام امسال معرفی خواهد شد. درست مثل سایر محصولات این دسته، AirTag در واقع تگ های کوچک الکترونیکی هستند که به وسایل مهم نصب می شوند تا وقتی آن ها را گم کردید بتوانید آن را به صدا در آورید یا مکان آن ها را ببینید. همچنین انتظار می رود که این AirTag ها با جا سویچی ها و بند های چرمی طراحی اپل عرضه شوند.
همچنین اپل اعلام کرده که در حال نسخه ارتقا یافته ای از MacBook Pro ، Apple TV ، مدل های ارزان از iPad و یک iMac جدید می باشد. اگرچه احتمالا همه این محصولات امسال معرفی نمی شوند.


مشاهده لیست قیمت به روز گوشی های اپل آیفون

نظرات کاربران در مورد iPhone Pro 2020 کناره های تخت، بریدگی کوچکتر و تنوع بیشتر در اندازه نمایشگر خواهند داشت


* الزامی
* الزامی