Redmi Air Dots S، هدفون های بیسیم جدید ردمی، معرفی شد
پنج‌شنبه 28 فروردین 1399
موبايل
امروز برند زیر مجموعه شرکت شیائومی، Redmi، جدیدترین هدفون کاملا بیسیم Air Dots S را در کشور چین معرفی کرد.
امروز برند زیر مجموعه شرکت شیائومی، Redmi، جدیدترین هدفون کاملا بیسیم Air Dots S را در کشور چین معرفی کرد. این هدفون جدید از نظر ظاهری با نسل قبلی تفاوتی ندارد، اما قابلیت خروج صدای mono به آن اضافه شده که می تواند هر یک از گوشی ها را به گیرنده جداگانه ای تبدیل کند. Air Dots S با اینکه مثل نسل قبلی برای ارتباط با دستگاه از بلوتوث 5 استفاده می کنند، اما گفته می شود که انتقال صدای آن ها بهتر صورت می گیرد. حالت گیمینگ با تاخیر کمتری هم در این هدفون ها تعبیه شده است.
سایر مشخصات این هدفون با Air Dots سال گذشته مشابه است که از جمله آن ها می توان به اندازه 7.2 میلی متری هر درایور، سیستم ضد نویز DSP، کنترل لمسی برای موسیقی و امکان برقراری ارتباط با دستیار هوشمند اشاره کرد. عمر باتری این هدفون ها با هر بار شارژ 4 ساعت است که با کیس همراه به 12 ساعت می رسد. Air Dots S همچنین مجوز IPX4 را دریافت کرده و این یعنی در برابر پاشیدگی آب مقاوم هستند.


مشاهده قیمت انواع هدست بلوتوث در بازار ایران

Redmi قیمت Air Dots S را تنها 99 یوان یا 14 دلار تعیین کرده و فرایند فروش نیز از هم اکنون در کشور چین آغاز شده. عرضه جهانی این محصول هم تا ماه های آینده آغاز خواهد شد.

نظرات کاربران در مورد Redmi Air Dots S، هدفون های بیسیم جدید ردمی، معرفی شد


* الزامی
* الزامی